Ми у Facebook
07.05.2013, 09:01

Коли запрацює фонтан у рівненському мікрорайоні Ювілейний? [+Фото]

Відновити фонтан у парку в мікрорайоні Ювілейний Рівного, який не працює уже кілька років та перетворився у велетенський смітник посеред парку, просили переможці міського конкурсу "Майданс".
Нагадаємо, саме на ремонт фонтану вирішили витрати виграшні 100 тисяч гривень від міської влади переможці конкурсу "Май денс у Рівному" команда "Ювілейний". Проте час минув, а фонтан так і лишився смітником.

Черговий раз заговорили про цей фонтан під час останнього засідання Рівнеради. Тоді депутат Олександр Нестерук запропонував депутатам "скинутись" на ремонт.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Де погуляти з дитиною у Рівному? Дендропарк "Хімік"

- Кошти на реставраційні роботи передбачені в міському бюджеті. Точніше були передбачені ще торік, але пропали в казначействі. Та цьогоріч ми виділили 200 тисяч. Ремонт буде. А зібрані окремо кошти можете витрати на лавочки та облаштування території навколо фонтану, - прокоментував ініціативу міський голова Рівного Володимир Хомко.Проте чекати, коли саме це станеться, не стали. роботи з очищення фонтану тривали тиждень. З нього вивезли сміття та відкачали воду.
БІЛЬШЕ ФОТО

- Тепер слово за міською владою - варто розпочинати ремонт фонтану, поки злодії не вкрали труби. А проконтролювати та захистити фонтан маємо всією громадою, - написав Олександр Нестерук на своїй сторінці у Facebook.

На правах реклами