Ми у Facebook
19.09.2013, 06:15

Улюбленому смайлику сьогодні — 31!

Зараз ми не уявляємо собі спілкування в соціальних мережах бех звичного і такого рідного смайлика. Здавалося б, що його вигадали дуже давно. Насправді ж цього року :) виповнюється всього 31 рік. Про історію появи відомого смайлика читайте далі!
Назва “смайлик” походить від англійського “Smile” (посмішка). Адже найперше смайликом позначали тільки усмішнене личко, якому вже згодом приписали найрізноманітніші емоції.

Одна з перших спроб використання знаків для показу емоцій була у 1881 році. Втілити це хотіла редакція американського гумористичного журналу “Puck”. Майже через 70 років смайлики з'являються на шпальтах газети “New York Herald Tribune”, де їх використали у рекламі художнього фільму “Lili”.

У 1969 році Володимир Набоков наголошував про створення спеціального знаку, який передавав би емоції у тексті. Проте перший смайлик був вигаданий пізніше Скоттом Фалманом, професором Університету Карнегі-Меллона.



19 вересня 1982 року професор Фалман відправив на університетську електронну дошку оголошень такий текст: «Пропоную використовувати ось таку послідовність символів для позначення жартівливих повідомлень: :-) Читати слід збоку. Насправді, враховуючи нинішні події, доречніше виділяти повідомлення, які жартами НЕ є. Для цього використовуйте :-( ».

Студентам сподобалося таке нововведення. І почалося — поєднання комбінацій символів, що виражають різноманітні емоції. Нові смайлики з’являються й донині, тому чіткого єдиного сталого набору знаків для позначення тих або інших емоцій просто не існує.

Вітаємо вас з днем народження смайлика. Але пам'ятайте головне, що треба посміхатися і виражати емоції не тільки у віртуальному світі повідомлень, а і в реальності!





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ