З 1 січня 2014 року почав діяти податок на нерухомість
Як повідомили у прес-службі Міністерства доходів і зборів України, можливістю уточнити майнові дані скористалися понад 70% платників податків. Так, для проведення звірки даних територіальними органами Міндоходів було надіслано 684 тис. запрошень власникам житлової нерухомості, з яких 508 тис. громадян станом на 30 грудня 2013 року таку звірку вже провели.
При цьому фахівці Міндоходів нагадали, що у разі не проведення такої звірки податок буде нараховуватися відповідно до тієї інформації, яка наявна в Міністерстві.
1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян
Повідомлення про нарахований податок на нерухомість за 2013 рік будуть розіслані платникам такого податку до 1 липня 2014 року. До 1 липня 2014 року контролюючі органи визначать суму податку, необхідного до сплати, і вручать платникам податків повідомлення про нарахований податок і платіжні реквізити. Платіжний документ буде виданий на кожен об`єкт оподаткування. Об`єктом оподаткування служать квартири і будинки, що перевищують площу в 120 кв. м і 250 кв. м відповідно.
З 1 січня 2014 року пити і курити стало дорожче
Квартири і будинки меншої площі є предметом податкової пільги. Підлягає оподаткуванню сумарна площа квартири і будинку, якщо вона перевищує 370 кв. м. Ставка податку становить 1% від мінімальної зарплати для сумарної площі нерухомості від 370 кв. м до 740 кв. м і 2,7% - якщо вона перевищує 740 кв. м.
У 2013 бюджет Рівного зріс більше ніж на 8 мільйонів
При цьому власне податок нараховується на кількість метрів, що перевищує «пільгове», не оподатковуване податком, значення. Разом із тим, «пільга» зі сплати податку знімається відразу ж, як тільки буде доведено факт отримання доходів із нерухомості – від здачі її в оренду, лізинг або використання в комерційних цілях.
Власники житлової нерухомості з 2014 року мають платити податок
До слова, упродовж 10 місяців 2013 року до місцевого бюджету Рівного надійшло 116,6 тисячі гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

оподаткування, податок на нерухомість, Міністерство доходів і зборів, нерухомість, податок
Що робити, якщо розсада томатів чорніє та падає: поради проти чорної ніжки

Чорна ніжка — грибкове захворювання, яке вражає кореневу шийку молодих рослин. Стебло темніє, стоншується і загниває, розсада падає й гине.
переглядів: 75
Що додати в тісто, щоб паска була жовта: перевірені лайфхаки

Ароматна, м’яка, пухка — саме такою має бути ідеальна великодня паска. Але є ще один важливий критерій — колір. Багато господинь мріють про насичено жовту паску, як із бабусиної печі, але сучасні яйця часто не дають такого ефекту.
переглядів: 127
Ціни на Рівненщині: що найбільше подорожчало за перший місяць весни

На споживчому ринку області у березні 2025 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,6%.
переглядів: 196
Які квіти саджати на могилі: красиві та невибагливі варіанти

Догляд за могилою — це не лише прояв пам’яті, а й спосіб виразити любов та повагу до померлого. Одним із важливих елементів впорядкування місця поховання є висадка квітів та рослин.
переглядів: 763
Сюрприз із доставкою: як дарувати емоції через квіти
Квіти давно стали універсальним способом висловлення почуттів. Їх дарують не лише з нагоди, а й тоді, коли хочеться підтримати, вибачитися або просто нагадати про себе.
переглядів: 151