27.02.2014, 08:34

На Рівненщині допомагають створювати дитячі будинки сімейного типу

У Рівненській області допомогають бажаючим створювати прийомні сім'ї. Для них організовують спеціальні тренінги.
Минулого року такі навчальні курси відвідали 43 людини, які бажають виховувати сиріт. Це 22 кандидата в опікуни, а також 23 жителя Рівненщини, які хочуть стати прийомними батьками або ж створити будинок сімейного типу.

У 2013 році такі навчання проводилися 4 рази. З кандидатами займалися соціальні працівники, психологи, а також фахівці обласного центру соціальних служб сім’ї дітей та молоді та служби у справах дітей.Вимоги студентів Рівненщини до Міністра освіти і науки України

Тренінги відвідували родини-претенденти майже з усіх районів Рівненщини, в той же час найбільше було охочих з Костопільського, Сарненського районів та Острога. Всі сім'ї-кандидати отримали відповідні рекомендації та довідки про можливість створення прийомної сім'ї або ж будинки сімейного типу. Тим часом, вже у березні відбудеться перший тренінг 2014 року.

На Рівненщині подружжя, яке 16 років не мало дітей, тепер виховує сиріт

Нині у прийомних сім’ях та будинках сімейного типу зростає 268 діток. У 2014 році у дитячі будинки сімейного типу вдалося влаштувати 50 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.