У Рівному заборонять курити на літніх майданчиках кафе? [ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ]
Депутати Рівнеради - на "ТелеМайдані" 10 квітня [Анонс]
Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що не проти такої пропозиції. Але проект відповідного рішення варто оприлюднити на сайті Рівнеради для громадського обговорення. Тоді у травні його можна було б розглянути на черговій сесії міськради.
Небезпечний завод біля Рівного - у центрі уваги депутатів Рівнеради
А як думаєте ви? Висловлюйте свої думки у коментарях!

Володимир Хомко, Павло Шамшин, Рівнерада, заборона куріння, куріння, кафе, літні майданчики
На Рівненщині п’яний водій без прав перевозив зброю: його зупинили прикордонники

Виконуючи завдання на одному з контрольних постів прикордонники, для перевірки, зупинили транспортний засіб. За кермом перебував 22-річний місцевий житель прикордоння.
переглядів: 13
Рівне : на жвавому перехресті не працюватимуть світлофори

До уваги водіїв та пішоходів.
переглядів: 46
Пів мільйона гривень хабаря: на Рівненщині судитимуть посадовця облради

5 березня 2025 року прокурор САП направив до суду обвинувальний акт стосовно заступника голови Рівненської обласної ради, якого викрили на одержанні близько пів мільйона гривень неправомірної вигоди за вирішення земельних та майнових питань.
переглядів: 147
На Буковині прикордонники затримали порушників: серед них рівнянин

Прикордонники Чернівецького загону нещодавно затримали порушників, які намагалися незаконно перетнути українсько-румунський кордон.
переглядів: 93
Як у Рівному та області працюють над тим, аби мешканці могли почуватися захищеними у цифровому світі

Росія проводить наступальні операції, агресує проти України, не тільки у фізичній площині. Для росіян не менш значимою за фізичний світ для реалізації своїх задумів є інформаційне, цифрове поле.
переглядів: 329