Рівне готується до Великодня: на деревах розквітнуть писанки
У Рівному дерева розцвіли писанками [+Фото]
Писанки виготовлені ними напередодні „розквітнуть” на деревах, розміщених на Чайчиній алеї, а також у всій центральній частині міста, щоб у Великодні дні під українським небом прославляти світле Господнє Воскресіння.
У Рівному особливі діти розфарбовували писанки [Фото+Відео]
Про це повідомляє сайт www.khomko.rv.ua.

Овни проситимуть про допомогу: астропрогноз на середу

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 26 березня.
переглядів: 362
Благовіщення Пресвятої Богородиці: красиві привітання у прозі та віршах

Благовіщення Пресвятої Богородиці – це велике християнське свято, яке відзначається щороку 25 березня.
переглядів: 385
Як посіяти редиску, щоб мати багатий врожай: корисні поради господиням

Завдяки цим простим, але важливим порадам, ви можете отримати смачний і багатий врожай редиски, який порадує вас і вашу родину.
переглядів: 488
Благовіщення 2025: коли відзначають одне з найбільших православних свят

25 березня за новоюліанським календарем ми відзначаємо велике свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, на згадку євангельської події, коли посланець Божий, архангел Гавриїл, сповістив Діві Марії благу, радісну звістку про те, що Вона стане Матір’ю Спасителя.
переглядів: 660
Жахливі наслідки війни: 604 дитини загинули через агресію рф

Більше ніж 2421 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 24 березня 2025 року за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 604 дитини загинули та понад 1817 отримали поранення різного ступеня тяжкості.
переглядів: 387