14.05.2014, 15:11

Славка Вакарчука привітав рівненський музикант та художник Юрій Журавель

Сьогодні Святослав Вакарчук відзначає день народження. З цим святом його привітав Юрко Журавель, лідер рівненського гурту OT VINTA та відомий на всю Україну художник та карикатурист.
Сьогодні, 14 травня, свій 39-й день народження відзначає лідер та вокаліст "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук.

Найбільш активно співака вітають користувачі соцмереж. Найстаріший фан-клуб гурту "Невидима сім'я" підготував до свята спеціальну листівку. На ній зображення Вакарчука складено з фотографій прихильників "Океану Ельзи", зроблених на фоні назв населених пунктів, пише Еспресо.TV.

В Одесі на білбордах малюнок Юрка Журавля: "Вова! Не делай маме нервы!" [+Фото]

За словами організаторів, у створенні вітальної листівки взяли участь мешканці більш ніж 200 міст та сіл. Оригінал у вигляді великого банера фани планують розрдукувати і подарувати Вакарчуку на київському концерті гурту в червні.Приєднався до вітань і рівнянин Юрій Журавель, який вшановує іменинників своїми малюнками.Святославу Вакарчуку Юрій Журавель написав: "З Днем народження! Славко! Будь здоровенький :)".

Коли і де рівняни зможуть почути Океан Ельзи вживу?

Інший фан-клуб "We_love_OE" зібрав привітання для музиканта з різних куточків України та світу. Колаж містить фото з Мінська, Москви, Мілана, Шанхаю, а також з багатьох українських міст.