24.07.2016, 08:30

Вітаємо рівненських Ольг та Олен з Днем ангела!

Сьогодні, 24 липня свій день ангела святкують Ольга, Олена, Аркадій, Євфимія, Лев та Никодим
Незабудьте привітати своїх знайомих Ольг зі святом!

24 липня за новим стилем (11 липня за старим стилем) — свято Рівноапостольної княгині Ольги Київської. Вона була дружиною князя Ігоря, а після його вбивства повсталими древлянами у 945 р. княжила у Києві аж до 964 року. Своє правління передала синові Святославу. Ольга - перша княгиня-християнка з роду Рюриковичів.

Привітання з Днем ангела для Олічок, Олюшечок, Олюнчиків і Ольг

У дитинстві Ольги - серйозні та вдумливі. Вона дуже болісно переживає нанесені їй образи, може заплакати після невинного зауваження.

У школі Ольги вчаться нормально, чітко і вчасно виконує завдання. У товаристві однолітків поводиться спокійно. Вчителі завжди задоволені її поведінкою.

Дорослій Ользі не вистачає твердості й наполегливості у вчинках. Схильна до постійного самоаналізу, копання у власних почуттях. Може випробовувати почуття заздрості до процвітаючих подруг.Олени святкують День ангела тричі - 3, 8 червня та 24 липня.

Українське ім'я “Олена” походить з давньогрецького Ἑλένη (Хелене) й означає “сонячна”, “сонячне світло”. У дівньогрецькій міфології Елена - дочка давньогрецького бога сонця Геліоса. А прекрасна Елена - дочка Зевса та Леди - стала причиною Троянської війни.

Ім'я Олена поширене в багатьох країнах світу: Helen (Хелен), Helena (Хелена), Helene (Хелене), Hellen (Хеллен), Hélène (Елен), Lena (Лена), Helena (Гелена).

Українське ім'я Олена має зменшувальні форми: Оленка, Оленонька, Оленочка, Оленуся, Оленця, Лена, Леночка, Ленуня, Ленуся, Ляля, Льоля, Олеся, Ліна, Лінонька.


Сьогодні - День ангела Олени
Щасливе Рівне