Рівненські бізнесмени Леся та Михайло Корилкевичі - про джерела фінансування бізнесу [+ІНТЕРВ'Ю]
Гості Smart Meetings: Михайло Корилкевич, Президент Української асоціації вапняної промисловості, MBA-випускник Institute of International Business Relations (Берлін, Німечинна), та Леся Корилкевич, член Наглядової ради групи компаній "Монстера", MBA-випускниця Львівськоі бізнес-школи.
Участь у зустрічі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.
Зареєструватися на зустріч
- Лесю, знаю, що Ви нещодавно закінчили MBA у LvBS (Львівській бізнес-школі). Вітаю Вас! Що отримали від цього навчання? Відчуваєте внутрішні зміни?
- Так. Змінилося мислення та підходи до управління бізнесами. Щоправда, багаж знань та інструментів іноді дещо сповільнює процес прийняття рішень, вони стають набагато глибшими та виваженішими. У той же самий час розуміння якості та ефективності рішень спонукає мене до терпіння й застосування інструментарію. Чітко можу сказати, що сьогодні не бізнеси управляють моїм життям, нахабно втручаючись у нього вдень та вночі, а я допомагаю бізнесам та команді бути ефективнішими.
Як рівненським підприємцям вийти на ринок ЄС? [+Відео]
- Михайле, Ви закінчували бізнес-школу за кордоном на початку 2000-х. Тоді в Україні ще мало хто знав про існування бізнес-шкіл. Як це вплинуло на Ваше майбутнє?
- Пройшло 12 років з часу закінчення MBA. І сьогодні я досяг тих результатів, які мене влаштовують, оскільки активно використовую інструменти MBA. Коли отримав диплом, відчув потужне бажання до змін на краще, захотів більшого у результатах, прагнув бути ефективною ланкою між зацікавленими сторонами. Натомість зустрівся із жахливим супротивом до змін своїх колег і оточення. 12 років тому здавалось, що цю стіну я не подолаю. Але сьогодні з гордістю можу розповідати про основне з моїх досягнень: наша команда та оточення тепер мене стимулюють бути ще більш успішним, розвиватись всебічно – у політиці, духовно, вести здоровий спосіб життя.
Зареєструватися на зустріч
- Михайле, Ви очолюєте групу компаній «Монстера». Чим займається компанія?
- Групу компаній «Монстера» очолює менеджмент, а я – один із акціонерів. Сфери діяльності компанії – це бізнеси, пов’язані з видобувною, вапняковою, молочною промисловостями, ресторанно-готельною індустрією та нерухомістю. Ми виступаємо як інвестиційний фонд у певних проектах, також як інвестиційний банк. Ми використовуємо сильні сторони нашої команди, входимо в управління бізнесами, впорядковуємо їх, збільшуємо ефективність цих бізнесів, застосовуючи свої знання.
Рівненський генеральний директор Юрій Головай: "В Україні стартап – це доля героїв" [+ІНТЕРВ'Ю]
- Це сімейний бізнес? Як Ви з Лесею розподіляєте ролі в бізнесі?
- Леся більш прагматична, має досвід побудови комерційних департаментів у бізнесах, а я більше стратег, займаюся розвитком бізнесів та формуванням бачення на короткострокові та довгострокові періоди. У кожного з нас є сильні та слабкі сторони, ми їх правильно використовуємо. Свої бачення ми обговорюємо, формуємо фактори впливу, аналізуємо ризики та вибудовуємо стратегію розвитку бізнесу.
Зареєструватися на зустріч
- Лесю, як Ви приймаєте рішення про те, щоб входити в інвестиційний проект? Що для Вас є найважливішим?
- Важливим є відповідність моїм цінностям та потенціал прибутковості не менше 100%. А також інвестую в проект, якщо його інціціатор справді має дуже велике бажання впровадити свою ідею, якщо в нього "очі горять".
Володимир і Дмитро Патіси: «Ваша компанія буде такою, якою ви її бачите!»
- Михайле, у Вас є унікальний досвід виведення компанії на IPO. Як Ви оцінюєте можливості місцевого середнього та великого бізнесу повторити Ваш успіх?
- Досить оптимістично. Головне, вірити – і це станеться. Зараз на шляху такого процесу можуть постати більші перешкоди, але це й буде перевіркою віри у мету.
- Що б Ви порекомендували бізнесменам, які думають про виведення компаній на ІРО, але вагаються?
- Повірити! І знайти професійних людей для цього.
Михайло Винницький: «У головах українців сидить комплекс меншовартості!» [+Фото]
- Михайле, у бізнес-середовищі сьогодні жваво обговорюють ідеї створення різноманітних кластерів. Як Ви ставитесь до ідеї кластерів? І які перспективи Рівненщини у цьому, які кластери можна тут створювати, на Вашу думку?
- Підтримую, кластери потрібно будувати з успішних галузей. Наприклад, кластер виробництва молокопродуктів (виробники обладнання, ферми, заводи, торговельні мережі). Також не варто забувати, що Рівне є центром Західної України, відповідно тут можна створити ефективний логістичний центр.
- Лесю, що Ви порадите молодим підприємцям, які мають класну ідею, але не знають, де взяти гроші на її реалізацію?
- Шукайте, використовуючи всі можливі джерела фінансування, але перед цим створіть асоціацію чи кластер – для поширення інформації про себе. Постійно обговорюйте свою ідею зі знайомими, використовуйте критику як стимул до дії. Зробіть гарну презентацію для соцмереж, не зважайте на те, що у Вас може хтось її скопіювати. Вірте у себе і у свою ідею. Не кошти стають обмежуючим фактором для впровадження ідеї. Маємо досвід.
- Про що ми будемо говорити на Smart Meetings 12 серпня?
- Будемо говорити про інвестиційні проекти у бізнесах для збільшення прибутковості; про позики під процент для покриття касового розриву; про фінансування дозвільних речей, без яких бізнес може зупинитися; про залучення інвестицій, про вихід на ІРО.
Зареєструватися на зустріч
бізнесмени, "Монстера", Smart People, Smart Meetings, бізнес, фінансування, Леся Корилкевич, Михайло Корилкевич
Скільки мандаринів можна з'їсти без шкоди для здоров’я?
Мандарини – це справжній смаколик зимового сезону, що асоціюється зі святковим настроєм і теплом. Але окрім приємного аромату і смаку, ці цитрусові мають багато корисних властивостей для організму.
переглядів: 193
Дзвінки через Wi-Fi: як рівнянам бути на зв’язку у разі відсутності мобільного покриття
Завдяки технології VoWiFi (Voice over Wi-Fi) жителі Рівненщини, як громадяни усієї України можуть здійснювати голосові дзвінки через Wi-Fi-мережу навіть там, де мобільне покриття недоступне.
переглядів: 197
Без черг та метушні: отримати "тисячу Зеленського" можна через Укрпошту
Укрпошта повідомляє про старт виплат «Зимової єПідтримки» – одноразової державної допомоги, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським для підтримки громадян у складний зимовий період з 4 грудня 2024 року.
переглядів: 215
Коли стригти волосся у грудні: місячний календар сприятливих і невдалих днів
Напередодні свят всі поспішають привести до ладу зовнішній вигляд. Коли ж варто записатись до майстра, щоб зміна образу вдалась і радувала вас?
переглядів: 248
Як приготувати смачний та корисний сніданок для дитини: знадобиться всього кілька інгредієнтів
Ці рецепти не тільки прості у приготуванні, але й забезпечать вашу дитину необхідними поживними речовинами для активного та здорового дня. Пам'ятайте, що смачний сніданок - це перший крок до здорового способу життя вашої родини.
переглядів: 1828