02.03.2015, 08:31

Що насправді відбулося на Рівненському ливарному заводі - визначить МВС

У соціальних мережах поширили інформацію про захоплення Рівненського ливарного заводу. Свою версію щодо подій оприлюднив СЗГ УМВС України
в Рівненській області.
26 лютого у другій половині дня 20 чоловік з числа добровольців батальйону «Дніпро – 1» зайшли на територію ЗАТ «Рівненський ливарний завод», який знаходиться у селі Городок Рівненського району.

Начальник міліції громадської безпеки Віталій Заславський повідомив, що дана подія перебуває на контролі міністерства внутрішніх справ. На сьогодні вже встановлені особи учасників конфлікту.

Наразі за вказаним фактом проводиться перевірка відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Разом з тим, до Рівненського РВ УМВС надійшло звернення представника власника заводу щодо встановлення осіб, причетних, на їх думку, до викрадення обладнання.

Відомості внесені до журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій. В разі підтвердження та встановлення після проведеної ревізії факту розкрадання майна, слідчим відділенням райвідділу міліції відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, - йдеться у повідомленні.


Стаття до теми:


На Рівненщині захопили завод?
Щасливе Рівне