07.04.2015, 13:13

На притулок для тварин у Луцьку виділяють 200 тисяч гривень

Міністр екології підтримує будівництво притулку для тварин у Луцьку і на це виділить 200 тисяч гривень.
Директор КП «Ласка» Богдана Новарчук зустрілась з Міністром екології та природних ресурсів України Ігорем Шевченком. Вона поінформувала Міністра, який нещодавно приступив до своїх обов’язків, про роботу з тваринами та розпочаті проекти у Луцьку. На зустрічі також був присутні Віктор Копач – президент ГО «Центр сприяння розвитку електронної ідентифікації тварин», який розповів про впровадження електронної ідентифікації тварин в Україні, яка розпочалася в м. Луцьку та вдало себе зарекомендувала. Наразі уже багато міст користуються базою enimal-id.

За ініціативи КП «Ласка» розпочато новий проект пероральної вакцинації безпритульних тварин. Незабаром у Луцьку спільно з організацією Нейчервоч буде проводитись підрахунок безпритульних тварин. Уже розроблено інструкції з підрахунку тварин та застосування пероральної вакцинації для усієї України.

Ігор Шевченко був вражений проробленою роботою, висловив подяку Дані Новарчук та Віктору Копачу та готовність до співпраці. На прохання директора КП «Ласка» дав позитивний відгук проекту з будівництва притулку у м. Луцьку та пообіцяв фінансувати цей природоохоронний захід, зокрема цього року виділити 200 тисяч грн на будівництво вольєрів.

У Луцьку відкрилася фотовиставка "День - 2014"

У центрі Луцька пригощали варениками [ФОТО]

У вихідні та святкові дні буде зменшено кількість маршрутних таксі на вулицях Луцька, - мерія

Читайте також:

Смачні рецепти до Великодня: паски, м'яско та ковбаска своїми руками

Готуємося до свята: унікальні рецепти пасок

Традиції Великодньої паски (+ РЕЦЕПТИ)
Щасливе Рівне