17.06.2015, 16:30

Проблеми зі шкірою? Звертайтесь до дерматолога!

У медичному центрі “Оксфорд Медікал Рівне" за допомогою інноваційних методів діагностики та терапії з точністю визначають причини та вид захворювань шкіри.
Впродовж всієї історії людства еталони краси мінялися неодноразово, виводячи на перший план подекуди зовсім протилежні "ідеали". Але здоровий вигляд шкіри завжди був у ціні та привертав увагу представників обох статей, "згладжуючи" інші невідповідності загальноприйнятим стандартам.

І справді, якщо незначні недоліки фігури можна виправити вдало підібраним одягом, то проблеми зі шкірою замаскувати набагато важче.

У сучасній медицині нараховується більше 15 тисяч видів та форм захворювань шкіри різного характеру та складності. І практично кожен із нас хоча б раз у житті знайомився з тим чи іншим видом захворювання особисто. Для когось проблеми зі шкірою стають лише тимчасовими незручностями (наприклад, "щомісячні висипання" у жінок чи наслідки харчових зловживань), а для когось – справжнім лихом.

– Важливо знати, що дерматологічні хвороби мають стійку тенденцію розвитку, тому запускати їх ні в якому разі не можна! – говорить лікар-дерматолог медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне" Вікторія МИРОНЮК. – У медичній практиці чимало сумних випадків відбувалось саме через те, що пацієнти вирішували звернутись до лікаря надто пізно, вже з досить запущеною стадією хвороби!

Неуважність людини до свого організму може обернутись нікому не потрібними ускладненнями. А лікування тоді вже коштуватиме набагато дорожче і в грошовому, і в часовому, і в емоційному сенсах, ніж кілька завчасних консультацій дерматолога.

Тож радимо почати непокоїтись, якщо:

- на шкірі з’явились висипання, запалення, виразки, що не проходять чи мають систематичний характер
- вас тривалий час турбує свербіж та/або лущення шкіри
- відмічається випадіння волосся на голові, інших ділянках тіла
- змінився колір чи форма нігтьової пластини
- підвищилась чи понизилась чутливість окремих ділянок шкіри
- вас турбують больові відчуття або оніміння шкіри
- родимки змінили свій колір, форму чи розмір
- ви відчуваєте загальну слабкість та/або підвищення температури одночасно з видимими змінами на шкірних та волосяних покровах чи нігтях.

Вищевикладені симптоми дерматологічних патологій мають багато різноманітних причин. Але різні за складністю та небезпечністю захворювання можуть мати схожі зовнішні вияви. Тому уважно вивчати кожну конкретну ситуацію повинен лише кваліфікований спеціаліст.

На щастя, сьогодні дерматологія зробила крок далеко вперед. У медичному центрі “Оксфорд Медікал Рівне" за допомогою інноваційних методів діагностики та терапії з точністю визначать причини та вид захворювань шкіри. Досвідчені лікарі-дерматологи вчасно передбачать можливі ускладнення та зроблять все, щоб їх уникнути. Авторські методики лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта дають стабільно позитивні результати.

Тому не зволікайте з візитом! Записуйтесь на прийом до лікаря-дерматолога за телефоном у Рівному (0362) 40-40-50, моб.тел. 067-840-40-50.

Адреса “Оксфорд Медікал Рівне": м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 19 (навпроти "Візового Центру")

Професійність лікарів, щира підтримка та доброзичливе ставлення персоналу медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне" зроблять процес одужання максимально комфортним.

Будьте здорові!ВІДДІЛЕННЯ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ:

УРОЛОГІЯ
ГІНЕКОЛОГІЯ
ПРОКТОЛОГІЯ
ДЕРМАТОЛОГІЯ
НЕВРОЛОГІЯ
ТЕРАПІЯ
ЛАБОРАТОРНІ АНАЛІЗИ

Ліцензія Серія АЕ №638036 від 5.01.2015р.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю


Читати також:

ЗНАКИ, які подає нам НЕРВОВА СИСТЕМА

Проблеми зі шкірою? Звертайтесь до дерматолога!

Як перемогти ПРОСТАТИТ?
Щасливе Рівне