Як налаштуватися на роботу після відпустки
Лише 13% включаються в роботу після відпочинку без особливих зусиль. Решті знадобиться на адаптацію від кількох днів до тижня. Такі дані дослідження Міжнародного кадрового порталу Head Hunter Україна.
36% співробітників компаній можуть легко налаштуватись на робочу хвилю. Вони не затягують процес адаптації. Тим часом майже для третини має значення ситуація на роботі. Ще 16% дуже важко попрощаються з відпусткою. Їм потрібно більше часу і доводиться докладати значні зусилля, щоб працювати, як раніше. Найкраще адаптуються до робочого графіку люди середнього віку. А ось жінкам оговтатися після відпустки важче, ніж чоловікам. Так, відчувають складнощі з поверненням до офісу 18% жінок і лише 13% чоловіків, а ось легко включитися в робочий процес вдається, навпаки, 18% чоловіків і лише 11% жінок.
Одразу після відпустки включитись у роботу можуть тільки найстійкіші (18%). Як правило, більшості потрібен принаймні якийсь адаптаційний період. Причому обмежитися кількома годинами може дуже небагато респондентів (13%). 70% опитаних, щоби повернутися до трудових буднів, знадобиться день, кілька днів або навіть тиждень.
Отже, питання про те, як почати працювати після відпустки, є надзвичайно актуальним. Більшості офісним робітникам налаштуватись на роботу допомагають три фактори: полегшений режим в перші дні, нові цікаві задачі та спілкування з колегами.
Робота у відпустці: А ви теж берете ноутбук на курорт?
Українські білі комірці поділилися з HeadHunter Україна своїм досвідом, як швидко включитися в роботу. І ось що вони радять:
виходити на роботу не в понеділок, а в четвер чи п’ятницю;
якщо подорожували, то додому слід повертатися за 2-3 дні до завершення відпустки;
день-два працювати в помірному темпі;
скласти план робіт;
поділитися з колегами враженнями від відпустки.
Багатьох мотивує розуміння того, що задачі варто розв’язувати у високому темпі й не накопичувати їх, адже скоро з’являться нові. А комусь подобається те, що роботу можна організувати по-іншому, реалізувати нові ідеї та цікаві проекти.
Не дають відпустки – звертайтеся до суду
Яскраві враження від відпустки допомагають позитивно мислити. А кожна подорож може стати темою для обговорень. Розкажіть колегам про свої враження, перегляньте фото під час обідньої перерви, попросіть своїх колег розповісти про свій відпочинок. Запитайте, що нового відбулось, доки ви були у відпустці. Ви маєте бути в курсі всього, що трапилось за вашої відсутності.
Скільки цього року коштуватиме відпустка за кордоном
Почніть з цікавої для вас роботи, нудні завдання вирішуйте між іншим.
Плануйте свої дії, проте залишіть час на каву та розмови з колегами. Можливо, у вас з'явились нові ідеї. Поділіться з керівником. Не виключено, що ви зможете їх не лише реалізувати, а й отримати премію. І пам’ятайте: якщо у вас не буде роботи, не буде й наступної відпустки.
За матеріалами hh.ua

Обман та час на самоті: астропрогноз на 25 квітня

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 25 квітня.
переглядів: 300
УЗД при жировій хворобі печінки: чому зміни видно раніше, ніж у крові

Жирова хвороба печінки (ЖХП) — це повільний процес, який спочатку проходить безсимптомно. Орган працює, зберігає форму, не болить — і саме тому пацієнт дізнається про проблему запізно.
переглядів: 231
Де у Рівному здати батарейки на утилізацію: список адрес

Жителів Рівненської громади закликають пам’ятати: викидати відпрацьовані батарейки та літієві акумулятори у загальні сміттєві контейнери ЗАБОРОНЕНО!
переглядів: 453
Чи потрібно нести паску та крашанки на кладовище у Провідну неділю

Провідна неділя, або Радониця, — особливий день у православній традиції, коли віряни відвідують кладовища, щоб вшанувати пам'ять померлих родичів.
переглядів: 599
День психолога 23 квітня: найкращі вітання з професійним святом

23 квітня — Всеукраїнський день психолога — професійне свято всіх, хто щодня допомагає іншим долати внутрішні кризи, розуміти себе та будувати гармонійні стосунки з навколишнім світом.
переглядів: 558