05.12.2015, 11:30

Сьогодні футбольний матч "Дніпро" - "Волинь"

Він відбудеться у Дніпропетровську на стадіоні "Дніпро-Арена". Початок о 17 годині.
Арбітром матчу буде Анатолій Абдула (Харків). Пряма трансляція відбуватиметься на телеканалі "2 + 2".


Двома домашніми перемогами "Дніпро" повинен був завершити першу частину чемпіонату і зробити, таким чином, дві справи: зберегти третє місце від зазіхань "Зорі" і зробити ще більшим відрив від "Ворскли" і "Волині", які теж замахуються на позиції дніпропетровців. Повинні були, але не зробили. Як мінімум, перший матч у "Дніпра" не пішов. Команда на контратаках отримала два м'ячі від "Ворскли" і у відповідь практично нічого не змогла надати. Тепер залишився всього один матч і в ньому "Дніпро" точно повинен перемагати, інакше вболівальники просто не зрозуміють, хоча, невдале закінчення невдалого другого півріччя - було б логічним.

На вихідних на Рівненщині пройде кубок з мотокросу

У цілому ж у "Дніпрі" спостерігається не найкращий психологічний стан - Маркевич вже неодноразово говорив, що він припускав такий спад в кінці року і головна причина його - недостатньо хороший підбір гравців. Приміром, основний лівий захисник Піко в останньому матчі не потрапив навіть у заявку на гру. Травмувався центральний півзахисник Федорчук, а Едмар, який після цього повинен був, по ідеї стати "залізно" основним, два останні матчі сидить у запасі. Але ставка на Безуса і Данило в центрі поля теж не спрацьовує - ці двоє багато грають на атаку, а відбирати м'ячі, по суті, нікому - один Чигринський не справляється. Очевидно, у грі проти "Волині" Маркевич знову внесе суттєві зміни до складу.

З рівненського футбольного клубу «Верес» звільнили футболіста-хулігана

У "Волині" у минулому турі не грав Шуст. Оскільки про його травми нічого не чути, то можна припустити, що його і Логінова Кварцяний не включив у заявку на гру через невдалий матч проти "Шахтаря". У двох останніх матчах навіть на лавці запасних не виявилося Гала Шиша, який у минулому турі грав за дубль. Продовжують залишатися в лазареті Олег Гуменюк і Анатолій Діденко.

Футболіст-хуліган розповів власну версію свого звільнення з НК «Верес» [+Відео]

 
Орієнтовні склади

"Дніпро"
: Бойко - Томечак, Папа Гуйє, Дуглас, Матос - Чигринський, Едмар, Ротань - Матеус, Гама - Селезньов.

"Волинь": Шуст - Богданов, Жуніч, Шабанов, Польовий - Шарпар, Політило, С. Кравченко - Кобахідзе, Герасим'юк - Козьбан.

Дискваліфіковані: немає

Травмовані: Федорчук ("Дніпро") - Гуменюк, Діденко (обидва - "Волинь").

За інформацією http://football.ua/