21.12.2015, 16:00

Дубенська повія: "За тиждень на трасі заробляю більше, ніж за місяць вчителькою"

Дубно поволі перетворюється на неофіційну столицю підпільної секс-індустрії. У будь-якому разі, місцеві журналісти переконані: максимум за 500 грн тут можна винайняти на годину найгарнішу повію.
Секс за гроші в Дубні існує – його вартість 200-400 гривень, – переконаний портал «Дубно.Ua». Повії у цьому місті пропонують свої послуги в нічний час біля барів та дорожніх кафе.

«Зняти повію можна за 5 хвилин, – розповів Петро, працівник одного нічного закладу. – Якщо клієнт хоче сексу, то будуть дівчата, готуй 500 гривень. Можна зняти дівчину дешевше, навіть за 200 гривень, але якість буде не дуже».

Про незвичайну методику лікування рівнянина знають на Алясці

У нічний час дівчата за викликом працюють не лише в Дубні, але і в більшості барів чи кафе над дорогою. Міжнародна траса Київ-Чоп, що пролягає повз місто, приносить чималі прибутки повіям, сутенерам та їхнім покровителям.

Одна з повій, яка погодилася «відкрити душу» журналістам, зізналася: за останніх два роки «Дубно сексуальне» стало набагато популярнішим, і багато туристів дорогою на Буковель роблять «романтичну зупинку» в райцентрі. Їх приваблює відносно висока якість молодих дівчат та недорогі розцінки, адже в столиці, Львові чи Луцьку за одне й те ж доведеться заплатити вдвічі, а то й утричі дорожче.

На Рівненщині у ДТП постраждало п'ятеро людей з Хмельницької області

Ще один феномен дубенських жриць кохання – вдень вони ведуть цілком пристойний спосіб життя, а вночі перетворюються на палких німфоманок.

«Я краще заробляю на трасі за тиждень, ніж за місяць роботи вчителькою в школі, – не приховує одна з них, Олена. – Повією мене ніхто не називає, просто дівчиною, і більшість заможних чоловіків ставляться до мене добре. Хоча були випадки, що п’яні хотіли побити, але для цього у нас є охорона. Міліція? Вони наші друзі! Хто-хто, а міліціонерів ми добре знаємо», – стверджує видання, котре, щоправда, не розголошує, з яких міст Волині найчастіше приїздять у місто ласі на доступне жіноче тіло чоловіки. Але оскільки від Луцька до Дубно якихось 50 км, то припущення виникають самі собою.

Плата за тепло у Рівному - одна з найвищих в Україні

Тим паче, що «жриці кохання» активно працюють у «Всесвітній павутині», й під рубрикою «Інтимні послуги» можна без будь-яких проблем отримати контактну інформацію від потенційної надавачки послуг.

Джерело volga.lutsk.ua