"Укрпошта" з 1 лютого доставлятиме великовагові вантажі
Ціна за доставку залежатиме як від кількості відправлень, так і виду та місця доставки. Для прикладу, якщо ви замовляєте доставку кахлю у коробках або мішків з цементом (загальною масою 399 кг) за принципом «двері-двері» в межах обласного центру до 12 годин, то доставка буде здійснена вже на наступний день. При цьому ціна доставки складе 300 грн. До того ж, чим більша буде кількість відправлень від одного клієнта, тим менша ціна на доставку. Детальніше про терміни доставки та тарифи на послугу можна дізнатися на сайті "Укрпошти".
Поради рівнянам: куди подіти новорічну ялинку
«Сьогодні "Укрпошта" посилює свій вплив на ринку кур’єрських послуг України. Ми розробили послугу, в якій врахували всі нюанси, які можуть виникнути під час доставки великовагових відправлень, включаючи забір та доставку адресату, – наголошує в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Послуга «Відправлення масою понад 30 кг» стане дуже актуальною як для маленьких торгових компаній, так і для фізичних осіб.
Для замовлення послуги необхідно звернутися до дільниці кур’єрської доставки у своєму обласному центрі та залишити заявку. Після цього зателефонує кур’єр та домовиться про зручний для вас час подачі автомобіля для забирання вантажу. Весь шлях слідування відправлення можна відстежити на сайті "Укрпошти".
Важливою умовою здійснення доставки є те, що відправлення має бути запаковане плівкою і знаходитися на палеті. Також необхідно врахувати габаритні розміри вантажу, які не повинні виходити за межі стандартного палета (ДШВ:1200/80/1800 мм).

Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 413
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 411
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 401
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 441
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 322