Подати
оголошення

24.02.2016, 21:00

Яким термометром краще вимірювати температуру тіла: поради рівнян

У соцмережах рівняни обирали серед двох найпопулярніших: ртутного та електронного.
Термометр - невід'ємний елемент аптечки кожної людини, а особливо, якщо в будинку є діти. Сучасні аптеки пропонують 2 варіанти термометрів: ртутний та електронний. Але який же з них кращий? З приводу цього питання рівняни голосували у спільноті "ВИЛКА-мікс".Як бачимо, більшість надають перевагу перевіреним ртутним термометрам. Але про плюси і мінуси кожного рівняни все ж поділилися у коментарях:

Тетяна Грищук: "У мене є електронний та ртутний. Порівнювала показники - в приципі збігаються. Електронним міряю дитині, собі можу і ртутним. Помітила, що у електронному має бути гарний контакт зі шкірою (металевого кінчика), тоді точно показує."

Макс Взрыватель: "Звісно ртутний точніше) А зручніше електронний, але його ніколи не зрозмієш) правдивий чи ні.. Єдина біда ртутного - не давати гратись дітям, самі розумієте чому. Якщо мати обережність - краще користуватися ртутним."

Viktoria Vik: "Недавно дивилась передачу про електронні і ртутні термометри, то електронні, щоб точніше показували температуру тіла, необхідно у виключенному стані потримати під пахвою 30 сек, щоб термометр нагрівся від тіла; тоді його включити і тримати після сигналу ще 5!!!хв( це розповідав лікар ), але я тримаю після сигналу 7 хв, т.я темп-ра після 5 хв завжди набігає ще. Ну, а від себе хочу сказати, що не раз на дитині перевіряла, що точнішого ніж ртутний термометр ще нічого не придумали. І до речі, електронні необхідно раз в рік міняти."

Вибір за вами!

Статті до теми:

На які хвороби вкаже термометр?

У Рівному продають патріотичні термометри, які виготовляють у Росії [ФОТО]

Що робити, якщо розбився градусник