23.03.2016, 21:00

Чи можна продавати весільну сукню, в якій вінчалися

Своїми думками з цього приводу рівняни поділилися в соцмережах.
Напевно вам не раз доводилося чути про те, що власну весільну сукню продавати не можна. Причини для цього у кожного різні. Але, чи правдивими є всі ці прикмети? Саме питання "Чи можна продавати весільну сукню, в якій вінчалися?" рівняни й обговорювали у спільноті"ВИЛКА-мікс".

Тетяна Смоляр: "Можна якщо багато сенсу не вкладати в це! Це просто річ, яка доповнила Ваш образ, як свічки, букет і все інше! а навіщо щоб вона лежала роками у Вас і збирала пил та займала простір?"

Тетяна Грищук: "Я чула плаття можна, фату - ні."

Лилия Миронова: "Фату та рушники зберігаєте, а платья можна і продати) я своє продала."

Oksana Semeniuk: "Фату ні в якому разі не можна продавати, а плаття можна)"

Іра Попик: "Мене наприклад злякали словами, що можуть якусь молоду дівчину похоронити в платті....незнаю з голови невилазить, непродаю."

Саня Пахальчук: "Ви знущаєтесь? це ж просто тканина!) Ми ж не в кам'яному віці живемо, щоб речам надавати якісь надприродні властивості!) Продавайте на здоров'я!"

Екатерина Вахнюк: "Я свою не продавала, це все ж пам`ять про найщасливіший день для будь-якої дівчини якщо звісно за коханого виходити заміж))"

Ольга Омельчук: "Моя мама продала майже 27 років назад - нічого страшного не сталось)"

Таня Миронець: "Моя бабуся з дідусем вінчалася у позиченій сукні і з позиченими обручками, а прожили більше 50 років разом. І не відомо скільки ще пар в тій сукні одружувалося і що з нею сталося))) Сімейне життя від тканини не залежить."

Вікторія Шевчук: "Здавайте краще в оренду!)"

Іра Гаврищак: "Так, раніше весільні сукні в комісійних купували і назад тужи ж і здавали, як і фату та все інше. А якщо сумніваєтесь, спитайте в будь-якого священика. Усе забобони."

Статті до теми:

Чи можна одружуватися куму з кумою: думки рівнян

Чому чоловіки бояться одружуватися

Чи варто планувати весілля на високосний 2016 рік
Щасливе Рівне