05.04.2016, 15:00

Як зміниться "обличчя" стадіону “Авангард” у Рівному

100 мільйонів гривень готова виділити з бюджету міська влада на реконструкцію головного стадіону Рівного. Про це повідомив заступник міського голови Руслан Шевчук на сьогоднішньому засіданні робочої депутатської групи з реконструкції стадіону “Авангард”. Цю суму планують розподілити на три роки.
Загалом планується масштабне відновлення ”Авангарду”: реконструкція бігових доріжок і підтрибунних приміщень, повне відновлення благоустрою стадіону та його фасаду, ремонт футбольного поля та багато іншого. Передбачаються і зміни у структурі: на засіданні робочої депутатської групи розглянули питання про закриття центрального входу (на його місці може з’явитися головна трибуна), а також об’єднання 1 та 5 секторів, які знаходяться під трибунами стадіону. Вони в майбутньому утворять критий манеж для легкоатлетів. Саме таке технічне завдання міські депутати підготують для проектанта. Як зазначає тренер з легкої атлетики Михайло Романчук, побудова такого манежу дозволить запровадити повноцінні, комфортні тренування легкоатлетів взимку. У ньому також зможуть займатися й інші спортсмени. Більше того, якщо будуть відновлені та розширені бігові доріжки, то Рівне зможе подавати заявку на проведення міжнародних легкоатлетичних змагань, оскільки доріжки цілком відповідатимуть міжнародним стандартам.

"Замку біля стадіону "Авангард" не буде", - мер Рівного

Голова депутатської робочої групи Олександр Нестерук зазначає, що процес запланованого масштабного відновлення розпочнеться фактично від сьогодні. Для початку проведуть конкурс проектантів реконструкції. На виготовлення відповідного проекту міська влада може затратити 1,5 мільйона гривень. Також стадіон очікує оцінка експертів.

Що буде замість запланованого раніше замку біля стадіону "Авангард" у Рівному

А от фізично змінюватися “Авангард” почне нескоро. Начальник управління капітального будівництва міськвиконкому Сергій Кушнір підкреслює, що цьогоріч сподіваються визначити проектанта реконструкції і малоймовірно, що в 2016-му розпочнуться будівельні роботи.

Щасливе Рівне
Бесплатка

Панасюк
Автовикуп


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net