11.04.2016, 21:30

Шість причин одружитися після 30-ти

Досвід стосунків, фінансова стабільність, незалежність - далеко не всі причини, які переконають вас одружуватися у більш зрілому віці.
Чомусь так склалося, що українці досить рано одружуються порівняно із закордонними чоловіками, пояснюючи це повагою до сімейних цінностей, коханням традиціями... Але чи справді ранні шлюби є щасливими? Можливо для того, щоб створити міцну сім'ю, варто спочатку знайти своє місце в житті? Саме на тему ідеального віку для одруження провели дослідження вчені із західних країн і довели, що для такого важливого кроку ідеально готові чоловіки після 30-ти. Чому? Вчені назвали кілька головних причин:

1. Ні - юнацькому максималізму. У такому віці ви уже забуваєте про "бурління пристрастей" і розумієте, що вам насправді потрібно від життя, від коханої людини, і від самих себе. У вас уже сформоване бачення майбутньої сім'ї, є своєрідний план створення стосунків. Ви вміють прощати і розуміти.

2. Фінансова стабільність. Що не кажіть, а у 30 років більшість чоловіків уже здатні подбати про матеріальне забезпечення сім'ї, що досить важливо у створенні стосунків.

3. Відсутність зради. Після 3-ти років вам захочеться сімейного затишку, спокою, коханої дружини поруч, яка буде готувати смачні сніданки і виховувати спільних дітей. У такому віці нижча імовірність різноманітних інтриг та одноденних романів.

4. Інтимні стосунки. У віці після 30-ти чоловіки зазвичай уже визначаються з поглядами на інтимне життя та сексуальними побажаннями. Ви знаєте, як знайти підхід до жінки, як приховати свої недоліки і покращити подружні стосунки саме у цьому плані.

5. Ніяких ілюзій. Зрілі чоловіки уже не шукають ідеальну жінку з модельними параметрами, мега-інтелектом, гарним характером, матеріальним забезпеченням, адже розуміють - ідеальних не буває. Ви просто намагаєтесь прийняти жінку такою, яка вона є.

6. Досвід стосунків. У цьому випадку немає значення, були попередні стосунки - негативні, позитивні... У будь-якому випадку ви змогли зробити висновки для себе і відзначити, що варто робити для сім'ї, а чого не слід. Такий досвід в майбутньому обов'язково пригодиться.

Успіхів!

Статті до теми:

Топ-5 українських сайтів, які зроблять вас розумнішими

Топ-5 переваг чоловічої самотності

Поради татусям: Як налагодити стосунки з дитиною
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

04.10, 21:55 Мінлива хмарність, без опадів: погода в середу

04.10, 20:25 В мережі з‘явилися щемкі світлини звільненого з полону воїна з Рівненщини

04.10, 18:55 На Рівненщині унікальне цуценя шукає новий дім та люблячих господарів

04.10, 18:35 Що робити, аби вижити під час ядерного удару: алгоритм дій

04.10, 18:05 У Чернівцях трагічно загинула на службі молодша лейтенантка поліції Таїсія Татарин

04.10, 17:35 Перехід на зимовий час: коли в Україні потрібно переводити стрілки годинника

04.10, 17:20 Рецепт дуже смачного італійського хліба з маслинами, розмарином і томатами

04.10, 16:40 На Рівненщині виявили бомбу часів Другої світової війни

04.10, 16:05 Всесвітній день захисту тварин: володарі Нобельського парку або кого можна зустріти у найкращій перлині Рівненщини

04.10, 15:35 Допомога від Польщі: українські діти з інвалідністю тепер зможуть лікуватися та проходити реабілітацію у Кракові