11.09.2016, 10:30

Дзюдоїст з Рівненщини приніс Україні срібну медаль в Ріо

В третій день змагань дзюдоїст Олександр Назаренко приніс Україні ще одну срібну медаль Паралімпійських ігор

Рівняни здобули перші медалі на Паралімпіаді в Ріо

На турнірі з дзюдо в Ріо-Де-Жанейро відбулася фінальна сутичка у ваговій категорії 90 кг.

Рівнянин Олександр Назаренко спочатку технічно поступився грузину, а вже згодом на шляху до "срібла" він обіграв представників Бразилії та Куби.
Варто відзначити, що це вже 5-та медаль дзюдоїстів з Рівненщини в Ріо-Де-Жанейро.

Рівненські учні провели земляків на ХV літні Паралімпійські ігри в Ріо

Рівненські спортсмени зможуть отримати 300 тисяч за олімпійську медаль

Цьогоріч на головних спортивних змаганнях чотириріччя виборюватимуть нагороди 11 рівненських спортсменів-паралімпійців - рекордна кількість для нашої області. До збірної України увійшли Юлія Галінська, Ірина Гусєва, Олександр Косінов, Людмила Логацька, Ярина Матло, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, Любов Семенюк, Микола Синюк, Катерина Ткачук та Давид Хорава.