12.02.2017, 21:07

Підсумки тижня: педофіл, вбивство стиліста та реконструкція Рівненського аеропорту(+ФОТО)

ОГО підсумовує найбільш актуальні новини 6-12 лютого.
Цього тижня рівнян та мешканців Рівненської області відчайдушно замело снігом. Через це часто навіть швидкі не могли доїхати на виклик.Також обговорювали часто і кримінальні події

Цього тижня стало відомо, що загинув відомий рівненський перукар та стиліст Сергій Литвинов. Його зарізаним знайшли у власній квартирі. У вбивстві підозрюють його дружину, яка поїхала на відпочинок до Єгипту. Її зараз розшукують.Також стало відомо, що у Здолбунові педофіл зґвалтував дівчинку, коли вона поверталася зі школи й навідалася до громадської вбиральні. Під кінець тижня правоохоронці затримали підозрюваного. Це був 22-річний чоловік.

Також на Рівненщину повернулася африканська чума свиней.Однак, тривожними новинами тиждень не закінчився. Стало відомо про деякі інновації. Наприклад, що збираються реконструювати аеропорт Рівного, а також те, що на Рівненщині будуть свої вітрові електростанції.

Також на Рівненщині розпочнуть вкрай важливу ініціативу – започаткують службу психологічної та соціальної допомоги для учасників АТО.
Щасливе Рівне