Догляд за півоніями: поради
Дача. Сад. Город. Висаджуємо півонії правильно
Цей полив прискорює ріст коренів і бруньок, дезінфікує грунт і оберігає рослини від захворювання сірою гниллю. Коли з'являються паростки, півонії обприскують бордоською рідиною і землю навколо кущів обережно зрихлюють.

Для кращого росту і розвитку півоній необхідно, за вегетаційний період провести 3-4 підгодівлі. В першу підгодівлю (на початку росту пагонів) вносять в борозну розчинені в 10 л води 10-15 г аміачної селітри; в другу і третю (в стадії бутонізації та цвітіння) - мінеральне добриво з розрахунку 7,5 г аміачної селітри, 10 г суперфосфату і 5 г калійної солі; в четверту підгодівлю (після закінчення цвітіння) - 10 г суперфосфату і 5 г калійної солі. Ефективність дії добрив зростає при поєднанні мінеральних з органічними.
Навесні добре внести перегній в якості мульчі, а під час бутонізації підгодувати розчином коров'яку, в серпні знову внести перегній під кожен кущ.

Перші 2-3 роки після посадки, грунт потрібно утримувати в пухкому стані, виконуючи розпушування обережно, щоб не пошкодити коріння. Навколо рослин, в радіусі 50 см, глибина розпушування не повинна перевищувати 5 см.
Два рази на місяць рослини вимагають рясного поливу. Особливо необхідний полив на початку літа, в період бурхливого росту бутонів і формування квіток, і в кінці, коли формуються ростові і квіткові бруньки.
Тетяна Мельничук: "Дача для мене - не просто сад і город..."
Пізньої осені всі зів'ялі пагони зрізують, залишаючи висотою 5-7 см, і спалюють, так як вони можуть бути джерелом поширення захворювань. Після обрізки бажано під кожен кущ внести 200 г кісткового борошна і 300 г деревної золи і ретельно закрити їх в грунт.
Перевірені народні прикмети для формування посівного календаря
Щоб отримати великі квіти, потрібно вискубувати бічні пагони, коли бутони на них досягають величини горошини. При зрізуванні квітів залишають на рослині пагони з 2-3 листочками, інакше цвітіння на наступний рік буде слабшим.
Як підживити землю (+ПОРАДИ)
Найкраще цвітіння півонії дають у віці 4-10 років. При належному догляді вони відмінно цвітуть без пересадки і через 20 років.
підрізка дерев, удобрення, догляд за квітами, пересаджування піон, як обрати насіння, пишна клумба, Дача. Сад. Город. піон
Вирощування цибулі з сіянки: поради фахівців

Без ріпчастої цибулі не обходиться жодна городня ділянка, а все тому, що ця культура складає основу раціону харчування українців. Це не самий простий овоч в агротехніці, тому досвідчені фахівці порадять, на що потрібно звернути увагу, щоб ви насолоджувалися гарним врожаєм з власного городу. Ця стаття розкаже про основні вимоги до вирощування цибулі з сіянки, щоб догляд не приніс багато клопоту протягом дачного сезону.
переглядів: 719
Сіємо розсаду помідорів: які дні сприятливі для майбутнього урожаю

Коли сіяти, щоб отримати багатий урожай
переглядів: 2305
Яку розсаду садити у лютому: корисні поради

Які овочі варто висадити на розсаду вже у лютому
переглядів: 1336
Что нужно учитывать, выращивая цветную капусту

У цветной капусты репутация трудно выращиваемой садовой культуры. Большая часть успеха в её выращивании связана с подготовкой. Чтобы получить хороший и качественный урожай цветной капусты, нужно научиться правильно её выращивать.
переглядів: 501
Плетистые розы в саду

Важную роль в дальнейшем произрастании и богатстве цветения розы играет место расположения куста. Следует запомнить, что роза - солнцелюбивое растение. И в неправильном месте она будет цвести скудно, а может вообще не дать цветов. Часть сада, где будет расти куст роз, должен весь день находиться на солнце. Вода не должна постоянно касаться корней, болото этот цветок не терпит. Для благополучия цветка желательна рыхлая земля, насыщенная минералами. Розе крайне необходимо пространство, из-за этого нужно сажать ее подальше от соседних растений.
переглядів: 848
Як вдома виростити петрушку і цибулю-шніт

Свіжа і корисна зелень на столі цілий рік
переглядів: 4737
Як виростити зелений горошок у себе вдома

Декілька порад, як посадити зелений горошок у себе вдома
переглядів: 3431
Як не помилитись з вибором картоплі на посадку

Картопля є ходовим і популярним товаром. У багатьох сім'ях її в різних видах вживається практично щодня. З огляду на це, люди, які мають хоча б невелику ділянку землі, саджають саме картопля.
переглядів: 2659
Свіжа зелень до зимових свят. Посівний календар на грудень 2020

Які овочі ще не пізно посіяти під зиму? Що ще можна посадити до Нового року? Сприятливі та несприятливі дні у грудні за місячним календарем садівника-городника.
переглядів: 5758
Ефективний захист від збудників білої гнилі

Недотримання сучасними аграріями науково-обґрунтованої сівозміни призводить до накопичення у грунті величезної кількості фітопатогенів, що згодом можуть спричинити епіфітотії хвороб сільськогосподарських рослин.
переглядів: 3368