Догляд за півоніями: поради
Дача. Сад. Город. Висаджуємо півонії правильно
Цей полив прискорює ріст коренів і бруньок, дезінфікує грунт і оберігає рослини від захворювання сірою гниллю. Коли з'являються паростки, півонії обприскують бордоською рідиною і землю навколо кущів обережно зрихлюють.
Для кращого росту і розвитку півоній необхідно, за вегетаційний період провести 3-4 підгодівлі. В першу підгодівлю (на початку росту пагонів) вносять в борозну розчинені в 10 л води 10-15 г аміачної селітри; в другу і третю (в стадії бутонізації та цвітіння) - мінеральне добриво з розрахунку 7,5 г аміачної селітри, 10 г суперфосфату і 5 г калійної солі; в четверту підгодівлю (після закінчення цвітіння) - 10 г суперфосфату і 5 г калійної солі. Ефективність дії добрив зростає при поєднанні мінеральних з органічними.
Навесні добре внести перегній в якості мульчі, а під час бутонізації підгодувати розчином коров'яку, в серпні знову внести перегній під кожен кущ.
Перші 2-3 роки після посадки, грунт потрібно утримувати в пухкому стані, виконуючи розпушування обережно, щоб не пошкодити коріння. Навколо рослин, в радіусі 50 см, глибина розпушування не повинна перевищувати 5 см.
Два рази на місяць рослини вимагають рясного поливу. Особливо необхідний полив на початку літа, в період бурхливого росту бутонів і формування квіток, і в кінці, коли формуються ростові і квіткові бруньки.
Тетяна Мельничук: "Дача для мене - не просто сад і город..."
Пізньої осені всі зів'ялі пагони зрізують, залишаючи висотою 5-7 см, і спалюють, так як вони можуть бути джерелом поширення захворювань. Після обрізки бажано під кожен кущ внести 200 г кісткового борошна і 300 г деревної золи і ретельно закрити їх в грунт.
Перевірені народні прикмети для формування посівного календаря
Щоб отримати великі квіти, потрібно вискубувати бічні пагони, коли бутони на них досягають величини горошини. При зрізуванні квітів залишають на рослині пагони з 2-3 листочками, інакше цвітіння на наступний рік буде слабшим.
Як підживити землю (+ПОРАДИ)
Найкраще цвітіння півонії дають у віці 4-10 років. При належному догляді вони відмінно цвітуть без пересадки і через 20 років.
підрізка дерев, удобрення, догляд за квітами, пересаджування піон, як обрати насіння, пишна клумба, Дача. Сад. Город. піон
До 1 березня необхідно оновити декларації для дітей: детальна інструкція
З 1 березня 2025 року декларації ваших дітей можуть стати недійсними. Згідно з новими правилами, затвердженими Кабінетом Міністрів, з 1 березня 2025 року всі декларації про вибір лікаря для дітей мають пройти верифікацію.
переглядів: 241
В роботі сервісних центрів МВС запроваджено тимчасові обмеження
З 1 лютого 2025 року тимчасово призупинено прийом документів для реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.
переглядів: 214
Рівненський зоопарк шукає працівників: хто потрібен на роботу
Обіцяють, що навчать та розкажуть усе, що треба. Головне - бажання працювати та дбайливо ставитись до пухнастих підопічних.
переглядів: 2475
Яйця по-флорентійськи: рецепт королівського сніданку
Якщо ви шукаєте ідею для незвичайного сніданку, зверніть увагу на яйця по-флорентійськи. Ця витончена страва поєднує ніжні яйця-пашот, ніжний шпинат і оксамитовий голландський соус.
переглядів: 281
Гармонія та рефлексія: астропрогноз на неділю
Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 2 лютого.
переглядів: 325