Тетяна Мельничук: "Дача для мене - не просто сад і город..."
Роботу в садку та на городі поєднуємо із відпочинком. Спочатку було досить важко, досвіду немає, не все виходило як хотілось. Питала сусідів, знайомих, читала відповідну літературу і методом проб та помилок здобула неабиякий досвід. Тепер багато що вмію та знаю і залюбки ділюсь своїми дачними секретами з читачами Жіночого клубу на OGO.ua.
Найголовніший мій секрет - землю треба любити. А за землею, як за дитиною, треба ходити: щоб виростити яблучко чи морквинку, потрібно ой як попрацювати.
Садимо жоржини: секрети гарного квітника
Так, можна купити овочі та фрукти на ринку чи у супермаркеті. Але приємніше з’їсти те, що вирощено своїми руками. А коли до мене приїжджають онуки, я знаю, що вони без побоювань можуть їсти полуницю просто з грядки, бо вона не оброблена ніякими шкідливими речовинами.

Поради городникам: як доглядати за полуницею навесні
Для мене робота на дачі – це відпочинок! Я працюю вчителем і тому зміна діяльності мені просто необхідна. На дачі я забуваю про школу. Таке враження, що я потрапляю в інший світ. Нікуди не поспішаю, заспокоююсь. Радію сонцю, квітам, співу птахів, люблю дивитися на небо і спостерігати за хмарами. Із задоволенням копаю, саджаю, поливаю... Спілкуюсь з сусідами, обговорюю дачні проблеми.
Коли я приїжджаю на дачу, то перед тим, як зайти у будинок, обходжу всю ділянку. Милуюсь кожним кущиком, кожною квіточкою!

Коли садити огірки у відкритий грунт: поради рівненським городникам
Що ж росте на моїй дачі? Я, як і більшість дачників, маю садок з плодовими деревами. У ньому ростуть яблуні, груша, сливи, абрикос, алича, вишні. Є виноградник, виноград плететься і створює гарну арку. Серед ягідних кущів: чорна смородина, порічки, малина, аґрус, полуниця. Ягоди корисні та смачні і є окрасою ділянки. Серед овочевих вирощую огірки, помідори, капусту, перець, моркву, буряк, редиску, картоплю, горох, спаржу, різноманітну зелень. Ну і, звісно, квіти. Квіти – це окраса дачі. Квітучі чагарники (бузок, форзиція), багаторічні (півонії, жоржини, іриси, хости), цибулинні (нарциси, тюльпани), однорічні (кожного року різні).

Як обрати та купити якісну розсаду помідорів: поради рівненським городникам
Якщо ви бажаєте посілкуватися, отримати слушну пораду або поділитися своїми дачними секретами, пишить мені ВКонтакті або надсилайте листи на e-mail: lucky-tanya@ukr.net

відпочинок, врожай, квіти, фрукти, овочі, рослини, дача, поради городникам, город, сад
Як приготувати ідеальну глазур для паски: з маршмелоу, згущенкою або маренгою

Три смачні та незвичайні рецепти глазурі для паски — з маршмелоу, згущеним молоком та на основі швейцарської меренги.
переглядів: 16
Як мінімізувати ризики стейкінгу?

Стейкінг дає змогу власникам певних криптовалют активно брати участь у блокчейн-мережах. Користувачам це вигідно. Насамперед через заробіток винагород і підтримку проєктів, які їм потрібні. Та й загалом стейкінг доступний завдяки відносно простим алгоритмам. Але тут потрібно враховувати можливі ризики та знати, як їх уникнути чи мінімізувати.
переглядів: 56
До програми «Доступні ліки» включили нові препарати

Це лікарські засоби для вагітних та онкохворих.
переглядів: 139
Тату на пальцях — головний тренд 2025 року за версією Barb

У 2025 році трендом стануть маленькі татуювання на пальцях — символічні, стильні й мінімалістичні. Експерти Barb.ua розповідають, чому цей тренд набирає популярності та як обрати ідеальне тату.
переглядів: 65
Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 492