20.04.2017, 12:30

Принцеса лемків завітала до Рівного

Днями у торгово - розважальному центрі Екватор відбулась автограф – сесія рівнян з відомою учасницею проекту "Голос країни" Христиною Соловій. Співачка завітала до міста із великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру «Жива Вода 2017».
Співачка розповіла:

–Приїхала до Рівного з дуже сонячним настроєм. Дуже тепло зустрічають, чекаю всіх на концерті. Приготувала багато сюрпризів, заспіваю нові пісні, яких ще немає в записі. Сподіваюсь, що людям сподобається.Людей назбиралось багато. Один з присутніх на зустрічі, Олександ Шайдук, який виграв два безкоштовні квитки на концерт поділилась враженнями:

– Коли дізнався про те, що виграв радості моєї не було меж і настрій відповідно став дуже хороший. Це була приємна несподіванка, так як за своє життя не було таких ситуацій, щоб от так просто вигравав квитки на якісь важливі події, які відбудуться у моєму місті. Тому я дуже задоволений, що удача мені посміхнулася і я зміг потрапити на концерт Христини Соловій. Це чудове майбутнє української музики.Організатори заходу розповіли, що організувати подібне не дуже легко, проте вони старалися для людей і отримали бажаний результат:

-Дуже рада, що людям подобається. Ми стараємось розбавити подібними заходами життя рівнян. Приємно бачити щасливі обличчя людей. Будемо надалі організовувати такі автограф сесії. – сказала вент-менеджер ТРЦ "Екватор" Анна Макаренко.

Коміки Танька і Володька: "Ми приїхали в Рівне, коли воно стояло на межі"

Рівняни святкували день народження Екватора]

Христина Соловій співала у Рівному лемківських пісень (+ФОТО, ВІДЕО)

Фото Оксани Хорхолюк