14.10.2017, 12:40

В обласній Спартакіаді серед учасників АТО перемогли рівняни

У четвер, 12 жовтня, у Рівному в приміщені регіонального центру «Інваспорт» відбулась обласна Спартакіада серед учасників бойових дій та учасників АТО. У програмі обласної Спартакіади проводились змагання з настільного тенісу, кульової стрільби, шашок, дартсу та перетягування канату.
Як розповіли у рівненському «Інваспорті», у змаганнях прийняли участь 42 учасника із Березнівського, Сарненського, Рокитнівського, Гощанського, Млинівського, Дубенського, Володимирецького, Корецького Демидівського, Рівненського районів, команди м. Дубно, м. Вараш, м. Рівне – РОО УСВА та команди РМО УСВА.

На урочистому відкритті перед учасниками змагань виступили – голова Рівненської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану – Гурницький Володимир Феліксович, в.о. начальника регіонального центру «Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань – Крижов Василь Васильович.

Переможцями та призерами змагань стали:

Настільний теніс

(чоловіки)

І місце – Грабарець Олександр (м. Рівне);

ІІ місце – Захленюк Анатолій (Корецький р-н);

ІІІ місце – Коваль Олександр (рівненський р-н);

Кульова стрільба - чоловіки

І місце – Кибукевич Олег (Рокитнівський р-н);

ІІ місце – Данильчук Олег (Березнівський р-н);

ІІІ місце – Ширко Петро (м. Вараш);

Кульова стрільба - жінки

І місце – Сульжик Віра (м. Рівне);

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівняни уперше можуть взяти участь в Іграх Нескорених

Троє рівненських військових пройшли тестування для участі в Іграх Нескорених

Шашки

I місце – Перестюк Микола (Корецьий р-н);

II місце – Куц Роман (м. Рівне);

III місце – Пожарський Анатолій (м. Дубно);


Дартс – чоловіки

І місце – Коваль Олександр (Рівненський р-н)

II місце – Кибукевич Олег (Рокитнівський р-н);

III місце – Корінь Віктор (Млинівський р-н)

Перетягування канату

І місце – м. Рівне

ІІ місце – Корецький р-н

ІІІ місце – Дубенський р-н

В результаті підведення підсумків даних змагань в командному заліку місця визначилися таким чином:

Переможцем обласної Спартакіади серед учасників бойових дій та учасників АТО стала команда м. Рівне,

ІІ місце посіла команда Дубенського р-ну

ІІІ місце виборола команда Гощанського р-ну.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».
Щасливе Рівне