18.01.2018, 12:01

Рівненські баскетболісти несподівано отримали два «бонусних» домашніх матчі

Навіть для керівництва БК “Рівне” ця інформація стала сюрпризом. Вже під час сезону виявилось, що дніпровська команда КПЗО “ДОС-ДЮСШ ДОР” усі свої домашні ігри проводить на виїзді. Таким чином, рівняни отримали два додаткових матчі в нинішньому чемпіонаті.
Чому так, у прес-службі БК «Рівне» пообіцяли дізнатися у тренера команди Станіслава Каковкіна під час чергового його перебування у Рівному. А воно буде вже ці вихідні! Тож, цієї суботи та неділі у Спорткомплексі “ДЮСШ-4” БК “Рівне” відкриває друге коло першого етапу вищої ліги Чемпіонату України двома іграми з КПЗО “ДОС-ДЮСШ ДОР”. Початок матчів у суботу 20 січня о 17:00, а 21 січня о 12:00. Запрошуємо усіх рівнян відвідати ці ігри.

КПЗО “ДОС-ДЮСШ ДОР” – це команда складена зі спортсменів з вадами слуху, яка представляє нашу державу у міжнародних змаганнях, тобто є дефлімпійською збірною України. У цьому чемпіонаті дніпряни “зірок з неба” не хапають. Вони програли усі 12 зіграних матчів. Саме з ними БК “Рівне” проводив свої перші офіційні матчі в історії. Тоді рівняни показали яскраву та феєричну гру та двічі обіграли суперника майже з однаковими рахунками 83:56 та 85:56.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Президентом нового баскетбольного клубу «Рівне» став Сергій Ліщук

Сергій Ліщук пообіцяв відродити у Рівному баскетбольний клуб

Після тих ігор головний тренер дніпрян Станіслав Каковкін в післяматчевому інтерв’ю казав, що його підопічні ще “не увійшли в сезон”, бо влітку мали ігри збірної, а потім був відпочинок, і підготовку до чемпіонату довелося форсувати. Обіцяв, що в наступних іграх рівнянам вже не буде так просто.

У БК “Рівне”, в жодному випадку немає недооцінки суперника, гравці серйозно готуються до матчів, а також запрошують уболівальників прийти та підтримати команду, а вони, в свою чергу мають віддячити яскравою грою та, звісно, ж перемогою.

Тож у суботу 20 січня БК “Рівне” чекає на Вас у Спорткомплексі “ДЮСШ-4” на 17:00, а в неділю, 21 січня на 12:00! Приходьте самі та запрошуйте своїх друзів, буде класно!
Щасливе Рівне