Подати
оголошення

12.08.2018, 12:13

Нові сервіси служби зайнятості Рівненщини

Рівненська обласна служба зайнятості в своїй роботі активно використовує нові електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям із використанням інтернет-технологій.
Про це розповів директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук: «В цьому році почав діяти новий веб-сайт Державної служби зайнятості України «Єдине соціальне середовище зайнятості» (https://www.dcz.gov.ua), який відтепер має більш зручний та зрозумілий інтерфейс, надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні. Оновлений сайт Рівненської обласної служби зайнятості нині працює за веб-адресою: https://rov.dcz.gov.ua. Ми намагаємось урізноманітнити та збільшити кількість корисної інформації для різних категорій громадян».

В Україні стабілізується ситуація на ринку праці

Так, за його словами, для оперативної та вигідної співпраці роботодавців зі службою зайнятості є можливість створення «Електронного кабінету роботодавця», який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Такий кабінет є, по суті, персональним автоматизованим робочим місцем, що надає можливість роботодавцям подати звітність до центру зайнятості в режимі он-лайн, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, а також перевірити актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості.

Навчальний заклад служби зайнятості взяв участь у міжнародній спеціалізованій виставці

Окрім цього, «Електронний кабінет» допомагає роботодавцю здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання, переглянути актуальні резюме шукачів роботи та виконати безліч інших функцій.

Для створення власного електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутись до центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуг на сайті служби зайнятості.

Також, для тих, хто шукає роботу, створено «Електронний кабінет шукача роботи». Тут зареєстрований шукач роботи має змогу створити власне резюме, підібрати роботу, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання. Завдяки електронній черзі реєстрації можна дистанційно записатись на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту.

Власник кабінету може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості, а зареєстрований безробітний - отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги з безробіття.

Нагадуємо, що в минулому році служба зайнятості запровадила такі сервіси, як «Електронна черга», «Відео-резюме», «Онлайн-співбесіда безробітних з роботодавцями», «Відео-презентація та відео-вакансія підприємства».

За єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 працює «Гаряча лінія» Державної служби зайнятості, де можна отримати відповіді на питання стосовно реєстрації в центрі зайнятості, отримання послуг та інші консультації. У І півріччі ц.р. цією послугою скористалось більше 10 тисяч громадян.

За повідомленням з Рівненського обласного центру зайнятості.