23.10.2018, 16:40

У Рівному замалювали адреси сайтів наркодилерів на фасадах будинків [+Фото]

Всеукраїнська акція «Намалюй життя в любові — Україна» відбулася й у Рівному
Патрульна поліція в Рівненській області спільно з Національною поліцією в Рівненській області, ГО "Здорова країна", "Національний корпус", працівниками управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та іншими небайдужими долучилися до всеукраїнської акції «Намалюй життя в любові — Україна», котра направлена на пропаганду здорового способу життя, масову деактивацію та ліквідацію на фасадах будинків наркореклами.

У центрі міста учасники заходу розділилися на команди, які взявши балончики з фарбою, вирушили за маршрутами, де замальовували на стінах рівненських будинків адреси сайтів наркодилерів, що здійснюють продаж небезпечних для життя та здоров'я речовин.

Хто пройшов до конкурсу на посаду директорів закладів освіти [+Фото]

Маршрути обирали завчасно, відповідно до інформації, яку подали партнери з Сусідської варти. За час проведення акції учасники ліквідували 360 нарконаписів, котрі були розміщені на стінах багатоповерхівок, приватних будинках і магазинах. Перемогу в цьому своєрідному конкурсі за кількістю замальованих надписів виборола команда "Здорова країна", у складі якої були інспектори зв'язків з громадськістю Таня Ятчукта та Іванна Бояківська.

Інспектори та учасники кажуть, що акція не є разовою та й надалі буде проводитися в Рівному.