14.11.2018, 17:28

Битва за шахову корону: сьогодні нічиєї точно не буде

фото Укрінформ.

Чемпіонат у Лондоні видовищністю особливо не тішить.
Складається враження, що обидва суперники – чинний чемпіон з шахів Магнус Карлсен та претендент на це звання Фабіано Каруана знайшли свій ритм і стиль гри на чемпіонаті за звання Чемпіона світу і поволі, партія за партією, чинно розігрують нічийні позиції.

Адже три партії поспіль закінчилися саме з нічийним результатом.

Четвертий тур, який відбувався вчора, 13 листопада теж особливих перемін не приніс. Магнус Карлсен почав розігрувати Англійський початок, але встановити перевагу не вдалося – Каруана спокійно витримав натиск, тож все закінчилося нічиєю, попри те, що саме четвертий тур інтригував і любителів шахів, і експертів.

Сьогодні нічийного результату точно не буде – у середу, 14 листопада, у гросмейстерів день відпочинку.

Загалом, шахісти мають зіграти 12 партій. У разі нічиї відбудеться тайм-брейк: 4 партії з контролем часу 25 хвилин+10 секунд на хід. Якщо збережеться рівновага, то гратимуться 2 партії з контролем 5 хвилин+3 секунди на хід, а далі, при неохідності, ще чотири бліц-матчі по 2 партії. Якщо і тоді переможця не виявлять, зіграють так званий Армагеддон, партію, у якій білі матимуть 5 хвилин, чорні - 4, з додаванням 3 секунд після 60-го ходу. Нічия на користь чорних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Битва за шахову корону: без мата

Битва за шахову корону: сьогодні може бути переломний день

Сьогодні починається боротьба за шахову корону Світу