«Правила виживання»: як правильно вибрати ковбасу

Все менше м'яса, все більше сої, паперу, крохмалю та хімічних складових ... Ви здивуєтеся, дізнавшись, що можуть додавати в ковбасу виробники. Скільки м'яса залишилося в сучасній ковбасі? Звідки вона потрапляє на прилавки і як її зберігають? Чи можливо по вигляду і кольору визначити свіжість і якість ковбаси?
«У складі ковбаси за стандартами повинно міститися від 80 до 95% м'яса в залежності від виду продукту, - пояснює експерт програми «Правила виживання» Лариса Баль-Прилипко. - Але ми стикаємося з тим, що для здешевлення виробництва використовується низькоякісна м'ясна сировина або м'ясо механічного обвалювання, і гірше того - соя, консерванти і різні барвники. При виборі ковбаси зверніть особливу увагу на її зовнішній вигляд. Оболонка, в якій знаходиться продукт, повинна бути сухою і неушкодженою. Зріз ковбасних виробів - рожевого кольору, без хімічного відтінку, а запах - без яскраво вираженого аромату. Уважно вивчайте етикетку: у складі ковбасних виробів не повинно бути м'ясо-обвалочних продуктів, сої і крохмалю».
Як зрозуміти, що ковбаса свіжа і не містить хімії? Що роблять з ковбасою, якщо термін її придатності закінчується? І в яких умовах зберігаються ковбасні вироби в супермаркетах? У студії ток-шоу на ці та інші питання відповідатимуть ведучий Олександр Лук'яненко і експерти «Правил виживання»: ведуча і автор сюжетів програми Віра Борсук; виконавчий директор громадської організації «Союз споживачів України» Максим Несміянов; декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Лариса Баль-Прилипко; лікар-інфекціоніст Юрій Жигарев; юрист Денис Конюшко; шеф-кухар Віктор Лисенко; заступник начальника управління Госпродпотребслужби Юрій Міркеев.

У студії ток-шоу «Правила виживання» своїм досвідом поділиться зоряний експерт випуску - співачка Наталя Гордієнко. «Раніше мені здавалося, що я багато знаю про продукти харчування, але сьогодні, послухавши експертів, зрозуміла, як страшно жити в світі обману і фальсифікатів, - зізнається Наталя Гордієнко. - Програма «Правила виживання» потрібна для розуміння найелементарніших питань: де краще купувати продукти, що саме вибрати для свого столу і якими простими способами можна перевірити їх якість. Особисто я обходжу стороною стихійні ринки і купую продукти у великих супермаркетах у перевірених виробників. В цьому випадку, зберігши чек, можна захистити свої права».
Не пропустіть нові випуски унікального ток-шоу «Правила виживання» - з вівторка по п'ятницю о 14:45 та щонеділі о 20:30 на телеканалі «Інтер».
Крім того, всі випуски ток-шоу «Правила виживання» дивіться на YouTube-каналі проекту.
У ток-шоу може звернутися кожен. Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з неякісними товарами або послугами, пишіть в «Книгу скарг і пропозицій» на сайті проекту https://pravyla.inter.ua/ або телефонуйте на гарячу лінію 067 879 55 91.

День ангела Ірини : щирі вітання та теплі побажання

Сьогодні, 5 травня, День ангела святкують Ірини, Іринки, Ірочки. Нехай найкрасивіші вітання звучать сьогодні для вас.
переглядів: 243
Всесвітній день гігієни рук: коли, як і навіщо мити руки

Кожного року, 5 травня, відзначається Всесвітній день гігієни рук, який нагадує нам, що чистота – не лише ознака хорошого виховання, але й запорука здоров'я.
переглядів: 218
Сьогодні день пам'яті ікони Божої Матері "Невипивана чаша": молитва до Пресвятої Богородиці

Ікону Божої Матері "Невипивана чаша" вважають чудотворною. Образ зцілює людей від пияцтва, наркоманії та інших пристрастей, які можуть зруйнувати життя людини.
переглядів: 200
Перший весняний мед: коли збирають і чому він найкорисніший

З настанням весни природа прокидається, і разом із нею починається новий бджолиний сезон. Саме у квітні-травні пасічники збирають перший мед — так званий «весняний» або «первак».
переглядів: 187
Місяць росте: що можна садити на городі 5-11 травня

Місяць зростає, а це означає, що настав час для активних городніх робіт. Цього тижня сприятливі дати для посіву й саджання багатьох овочевих культур.
переглядів: 260