21.08.2019, 09:23

У Рівному вийде книга для людей розумової праці

Її назва “Дієслово”.
Автор книги — Віталій Голубєв, головний редактор Видавничого дому "ОГО", викладач Національного університету "Острозька академія", секретар Національної спілки журналістів України, керівник Школи універсального журналіста.
“Ця книга — добірка порад для людей розумової праці. Дещо втомлених надлишком не завжди потрібної інформації, але відкритих новим знанням, ідеям та можливостям. Читачі книги «ДІЄСЛОВО» — це люди, які прагнуть зробити свої комунікації в соцмережах ефективнішими, а використання дня — продуктивнішим. Які найціннішим ресурсом вважають час.Саме тому книга поділена на два розділи: «Ефективність у соцмережах: від презентації до комунікації» та «Ефективність поза соцмережами: від думки — до дії”. Всі поради покликані допомогти читачеві комфортніше почуватися у світі, перенасиченому інформацією, і робити кожен свій день — щасливішим”, - розповідає Віталій Голубєв.

Вихід книги запланований на 2 вересня.

Уже можна замовити книгу "Дієслово", просто перейшовши за посиланням.

Нагадаємо, що Віталій Голубєв перед цим видав 5 книг, він також спікер та медіатренер. Нещодавно він представив свою нову книгу "Журхак".
Щасливе Рівне