Чим підгодувати кімнатні рослини взимку?
ДОБРИВА У ВОЛОГУ ЗЕМЛЮ. По-перше, підгодівлі не можна застосовувати, якщо земля суха. Навіть, коли добрива розбавлені, все одно є ризик «обпекти» коріння. Тому, перед тим як підживити рослину в горщику, ґрунт трохи поливають і залишають на 2-3 години просочитися вологою. І тільки потім удобрюють приготованим розчином. Зазвичай добрива для квітучих та зелених рослин застосовують взимку 1-2 рази за сезон і розведеними у 2-3 рази.
Як поливати кімнатні рослини взимку?
БЕЗ СОНЦЯ. Підгодовувати квіти краще у вечірній час, коли немає сонця. Випаровування менше, і квітка отримує підживлення в повній мірі.
ЗА ІНСТРУКЦІЄЮ. На кожній упаковці написана інструкція застосування даного виду добрив. Не варто порушувати ці рекомендації, щоб не «спалити» рослину.
СПОЧАТКУ ВИЛІКУВАТИ. Бувають випадки, коли підгодівлю вносити не можна. Це трапляється в період хвороби рослин або впливу на них шкідників. Спочатку треба «полікувати» рослину, і тільки потім, якщо квітка повністю одужає, обережно починають її підживлювати.
Як боротися взимку зі шкідниками кімнатних рослин?
ЩОЙНО З МАГАЗИНУ. Немає сенсу починати відразу удобрювати щойно куплені чи подаровані рослини. При розведенні їх у промислових умовах, у ґрунт поміщають безліч мінералів і стимуляторів.
Після придбання, рослини слід підгодовувати не раніше, ніж через місяць-півтора. За цей час вони зможуть прижитися на новому місці у вас вдома.
ПІСЛЯ ПЕРЕСАДКИ так само слід витримати паузу. Якщо підібраний вами грунт був правильний, то рослинам буде в ньому комфортно, й вони отримають всі необхідні речовини для виживання, росту та цвітіння.
Що робити з кімнатними рослинами, яким некомфортно зимувати на підвіконні?
Чим підгодувати кімнатні квіти взимку в домашніх умовах? Чого не можна робити?
Навесні та влітку зазвичай користуються універсальними добривами, призначеними для звичайного режиму. Взимку більшість рослин не удобрюють. Не потрібно вносити стимулятори росту. Але підгодівлю слід продовжувати. Особливо це стосується квітучих рослин, інакше під час цвітіння вони втрачають свої сили, засихають та обпадають бутони.
Рослинам, які не цвітуть, потрібно давати добрива в меншій пропорції і значно рідше. До весни їх достатньо буде підгодовувати один раз на місяць.
Найпопулярнішими і найбільш вдалими вважаються такі делікатні добрива:
* Чайну ложку соку алое розводять з півтора літра води й поливають кімнатні квіти один раз на місяць.
* Настій з цитрусових і гранатових шкірочок і витримують добу. Підгодівля настояними апельсиновими та мандариновими шкоринок підходить для всіх рослин.
* Протягом такого ж часу настоюють шкірки від бананів.
* Промиваючи крупи - рис, гречку, пшоно, перловку, не потрібно виливати воду. Вона послужить хорошим м'яким добривом. Це стосується і води, в якій деякий час для розмочування знаходився сушений горох або нут.
* У будинку, де є акваріум, коли змінюється вода, не слід виливати використану. Вона стане в нагоді для поливу кімнатних насаджень.
Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram

добрива, вазони, квіти, зима, кімнатні рослини, Дача. Сад. Город
Як перевірити, що з вікна дме: Простий лайфхак

Перед приходом зими варто оглянути вікна щодо утворення протягів. Pозгляньмо простий та ефективний спосіб дізнатися, чи є проблема з витоком повітря у вікнах, який допоможе вам виправити цю ситуацію. Вам знадобиться лише звичайна свічка.
переглядів: 138
Рецепт сирної запіканки із запеченим гарбузом від Клопотенка

Cирна запіканка – це дуже смачно й дуже просто, впорається навіть кулінар-початківець. Сирна запіканка універсальна. Її можна готувати з родзинками, курагою, додавати свіжі листочки м’яти або ваніль і навіть робити солоний варіант із солодким перцем і обсмаженою цибулею. Готувати запіканку можна в пароварці, мультиварці та запікати в духовці – все залежить від смакових уподобань.
переглядів: 172
Швачки, кухарі та водії: кого шукають у Рівному та на які професії є «кадровий голод»

На сьогодні у Рівному потребують фахівців робітничих професій. Про це повідомив у Телеграм начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
переглядів: 305
Як надати волоссю блиск в домашніх умовах: маски для волосся та рекомендації

Блиск волосся є ознакою здоров’я і краси. Для блиску волосся можна використовувати настойки з трав, приймати вітаміни і звичайні домашні засоби. Блискучі і здорові волосся – прикраса і гордість будь-якій жінці.
переглядів: 323
Навіщо додавати в тісто томатний сік: поради досвідчених господинь

Головними інгредієнтами для приготування тіста є борошно, вода, цукор, дріжджі та рослинна олія. Однак господарки нерідко намагаються експериментувати. Є ще один простий компонент, який дозволить значно покращити смакові якості страв. Це томатний сік.
переглядів: 348