12.01.2020, 15:20

Новий онлайн сервіс Пенсійного фонду - електронна трудова книжка

На вебпорталі електронних послуг ПФУ з'явилася нова послуга, яка дозволяє працівникам та роботодавцям переглядати відомості про трудову діяльність.
Наприкінці року в Пенсійному фонді України запровадили новий онлайн сервіс – "Електронна трудова книжка".

Тепер на вебпорталі електронних послуг ПФУ, з'явилася можливість переглядати відомості про трудову діяльність.

В "Електронній трудовій книжці" інформація відображаєтьсь про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

"Для громадян – це зручний сервіс, який дозволяє дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі", - інформує Пенсійний фонд України.

Україна електронна. В онлайн перевели 128 адміністративних послуг

Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Наразі, Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.

Для того, щоб скористатись послугою, слід зареєструватись на вебпорталі Фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Ті, хто вже користується Особистим кабінетом, також можуть скористатися новим онлайн сервісом.РАНІШЕ МИ ПИСАЛИ
2019. Трудові книжки відмінять: що буде натомість?

2017. Українцям запропонують перейти на електронні трудові книжки

2015. В Україні хочуть скасувати трудові книжки

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram