Як перевірити насіння та поліпшити його, щоб краще сходило (ПОРАДИ)
Зволожте стимулятором росту серветку, спонж, клаптик бинта або марлі на тарілочці, розкладіть насіння та накрийте тією ж серветкою. Тарілку поставте в тепле місце (+24-25 градусів). Не давайте пересихати. Коли насіння проклюнеться, його можна садити у ґрунт. Перед посівом ящики, контейнери, лотки чи інші ємності теж ставлять в тепле місце. Землю зволожують і тричі поливають розчином гумату натрію. Перший раз після посіву, другий - після пікіровки, третій - через 2 тижні.
Насіння кукурудзи (гороху, квасолі, бобів) перебирають, великі насінини без пошкоджень витримують у 5% сольовому розчині протягом 5 хвилин для перевірки на схожість. Висаджують тільки ті, які в процесі замочування осіли на дно.
Насіння петрушки, яке може сходити лише на 12-22 день, рекомендують полити гарячою водою +50 градусів, щоб змити ефірні олії, якими вкрите насіння для захисту і які уповільнюють процес проростання.
Щоб прискорити процес проростання моркви, який може тривати до 12-28 днів, необхідно розчинити 1 неповну столову ложку попелу (золи) в 1 літрі досить теплої води (не нижче +30 градусів).
Насіння помістити у мішечок або вузлик з марлі або полотнинки й замочити в цьому розчині на 24 години. Після замочування насіння промити і помістити на 5 хвилин у морозильну камеру для загартовування, просушити і тоді вже сіяти.
Насіння селери дуже довго проростає через високий вміст ефірних олій. Тому перед сівбою рекомендується занурити його в полотняному мішечку на 20 хвилин в гарячу воду, після чого відразу занурити їх на 20 хвилин в дуже холодну воду. Потім залишити на вологій серветці у теплому приміщенні, поки проклюнеться. Далі - змішати з вологим піском й посіяти в контейнер чи на грядку.
Найкраще сходить насіння перцю середнього розміру, попередньо продезінфіковане рожевим (2%) розчином марганцівки і витримане протягом 5 годин в розчині золи (20 г на 1 л води).
Насіння кропу дадуть дружні сходи та пишну зелень, якщо перед сівбою їх замочити на 72 години в гарячій воді. У процесі замочування воду необхідно міняти не менше 5 разів.
Насіння редиски можна попередньо замочити на 48 годин.
Процес появи паростків зеленого салату прискорить замочування насіння у будь-якому стимуляторі росту. Після цього насіння треба прополоскати чистою водою.
БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ПОРАД:
Перевіряємо насіння на схожість
Готуємо насіння до посіву: поради городникам
Готуємо насіння моркви до сівби
Чому не сходить на грядці петрушка
Як правильно сіяти моркву, щоб отримати хороший урожай
Замість ґрунту - туалетний папір: сіємо на стрічку
Посівний календар на травень 2020 року
Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram

петрушка, мрква, поради, сіяти, перевірити, насіння, Дім. Сад. Город
Маринад для курячих гомілок: 3 секрети соковитого м'яса

Запечені курячі ніжки – це завжди чудовий вибір для трапези. Ключовий момент – це маринад, який використовується для курки. Маринад для гомілок – ідеальний помічник, коли потрібно приготувати щось оперативне і неймовірно апетитне
переглядів: 146
Зробіть життя вашого котика різноманітним разом з харчуванням від Delickcious!
Ваш котик заслуговує на смак та різноманіття! З харчуванням від Delickcious ви зможете перетворити кожен прийом їжі на щось по-справжньому особливе. Досліджуйте нові смаки разом зі своїм домашнім улюбленцем і даруйте йому те, що робить його життя яскравішим! Ознайомтесь з пропозиціями за посиланням – https://delickcious.ua/koti/vologijj-korm.
переглядів: 194
Салат з буряком і сиром фета: рецепт корисного і смачного сніданку

Після насичено гастрономічних свят особливо хочеться з'їсти простого і корисного.
переглядів: 189
Чи обов'язково змінювати документи після одруження?

Після реєстрації шлюбу в Україні подружжя має право змінити своє прізвище на спільне або взяти подвійне прізвище, розповідає начальниця Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юлія Бабина.
переглядів: 391
Як позбутися ведмедки на городі: ефективні методи боротьби навесні

Дуже важливо почати боротьбу з ведмедкою вчасно (в кінці квітня – травні) до початку появи молодих особин шкідника.
переглядів: 299