06.01.2021, 16:09

Рівненський авторемзавод продаватимуть

фото прес-служби РОДА

Проблемне підприємство, яке має мільйонні борги, отримає нового власника - його передадуть на приватизацію
Рішення про передачу підприємства, що належить «Укроборонпрому», Фонду Держмайна прийняв Кабінет Міністрів України у грудні минулого року.


фото прес-служби РОДА
фото прес-служби РОДА


На території заводу десятки років зберігається близько сотні одиниць автомобільної техніки, понад 5,5 тисяч агрегатів. Підприємство працює збитково, виробнича база застаріла, а державні замовлення на виконання профільних робіт відсутні з 2005 року. Все це призвело до росту боргів підприємства перед бюджетом, Пенсійним фондом, а заборгованість перед працівниками складає понад 5 мільйонів гривень.


фото прес-служби РОДА
фото прес-служби РОДА


«Президент поставив завдання – реформувати державний концерн «Укроборонпром». Тому рішенням Уряду декілька підприємств, які протягом багатьох років не виконували жодних замовлень і неспроможні це робити у майбутньому, передані для приватизації. Таким є і Рівненський авторемзавод. Із колективом підприємства обговорили питання щодо прискорення процесів передачі Фонду держмайна. Усі дії обов’язково мають враховувати виплату людям заборгованої зарплати, яка накопичувалась роками», - керівник «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.

Нині вирішили створити спільну комісію із представників Укроборонпрому, Рівненської ОДА, Міноборони та колективу для проведення інвентаризації майна.


фото прес-служби РОДА
фото прес-служби РОДА


Як розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, на сьогодні можливості ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» практично не використовуються. Тому і адміністрація, і колектив підприємства, за його словами, зацікавлені у прозорій приватизації, адже люди зможуть отримати свої зароблені гроші, а майно при залученні інвестицій буде корисним для громади.

За повідомленням з прес-служби Рівненської ОДА.

Нагадаємо, ринок праці поніс втрати через карантин. На Рівненщині створили робочу групу, яка стосується бізнесу. Що це дасть?