Рівненський авторемзавод продаватимуть

На території заводу десятки років зберігається близько сотні одиниць автомобільної техніки, понад 5,5 тисяч агрегатів. Підприємство працює збитково, виробнича база застаріла, а державні замовлення на виконання профільних робіт відсутні з 2005 року. Все це призвело до росту боргів підприємства перед бюджетом, Пенсійним фондом, а заборгованість перед працівниками складає понад 5 мільйонів гривень.

«Президент поставив завдання – реформувати державний концерн «Укроборонпром». Тому рішенням Уряду декілька підприємств, які протягом багатьох років не виконували жодних замовлень і неспроможні це робити у майбутньому, передані для приватизації. Таким є і Рівненський авторемзавод. Із колективом підприємства обговорили питання щодо прискорення процесів передачі Фонду держмайна. Усі дії обов’язково мають враховувати виплату людям заборгованої зарплати, яка накопичувалась роками», - керівник «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.
Нині вирішили створити спільну комісію із представників Укроборонпрому, Рівненської ОДА, Міноборони та колективу для проведення інвентаризації майна.

Як розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, на сьогодні можливості ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» практично не використовуються. Тому і адміністрація, і колектив підприємства, за його словами, зацікавлені у прозорій приватизації, адже люди зможуть отримати свої зароблені гроші, а майно при залученні інвестицій буде корисним для громади.
За повідомленням з прес-служби Рівненської ОДА.
Нагадаємо, ринок праці поніс втрати через карантин. На Рівненщині створили робочу групу, яка стосується бізнесу. Що це дасть?

Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 402
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 401
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 391
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 432
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 313