10.02.2021, 17:30

Рівненський "Верес" може переселитися до Здолбунова

Рівненський Верес веде перемовини із здолбунівською владою щодо базування у місті
Керівництво рівненського “Вереса” веде перемовини з владою Здолбунова щодо отримання в оренду земельної ділянки під будівництво бази, яку раніше планували в обласному центрі. Спершу про можливість співпраці з містом за 20 кілометрів від Рівного заявив президент футбольного клубу Іван Надєїн, мер Здолбунова Владислав Сухляк цю інформацію підтвердив.

Про те, що Здолбунів готовий підтримати ФК “Верес” та надати земельну ділянку в оренду, розповів президент клубу Іван Надєїн на брифінгу за підсумками інспекції стадіону “Авангард” у Рівному в суботу, 23-го січня – повідомляє Рівне Суспільне.

“Я був у Здолбунові й отримав розкішну підтримку від міського голови, нас також там чекають і запропонували нам територію під розміщення бази. Ця пропозиція мені дуже сподобалася і ми знайшли підтримку. Я сподіваюсь, ми там достатньо швидко можемо все зробити. Це той приклад, коли місцева влада хоче запросити “Верес”, бо це той бренд, який може змінити Здолбунів “, – розповів Іван Надєїн.

У міській раді Здолбунова таку інформацію підтвердили та зазначили – питання на стадії перемовин.

“Ми поки ведемо з президентом ФК “Верес” перемовини. Так, правда, вони виїжджали до місця спорткомплексу, і зараз визначаються всі юридичні моменти, в який спосіб можливо передати земельну ділянку в оренду. До кінця тижня вже буде зрозуміло більш чітко”, – розповів Суспільному міський голова Здолбунова Владислав Сухляк.

Він додав, що угоду про оренду земельної ділянки підпишуть після того, як дійдуть згоди у всіх юридичних аспектах.