Подати
оголошення

25.02.2021, 13:28

Нікол Пашинян заявив про спробу держперевороту

Нікол Пашинян, зображення з prm.ua.

Прем’єр-міністр Вірменії звільнив голову Генерального штабу збройних сил Оніка Гаспарянаі та чотрири десятки високопоставлених офіцерів, які вимагали відставки Пашиняна. А ще очільник вірменського уряду.
Така заява пролунала під час ефіру на своїй сторінці в Facebook.

“Вважаю заяву Генштабу спробою військового перевороту. Я запрошую всіх наших прихильників на площу Республіки прямо зараз. Я звернуся до громадськості в прямому ефірі в найближчому майбутньому”, – заявив прем’єр.

За його словами, міністр оборони вже готує відповідне рішення про призначення нового голови Генштабу та його заступників.

Як повідомляє агентство Newsarmenia, Генштаб ЗС Вірменії висловив рішучий протест у зв’язку з необережним і необґрунтованим звільненням першого заступника начальника генштабу Тирана Хачатряна. Він назвав “несерйозними” висновки Пашиняна про неефективність ракетних комплексів “Іскандер”.

Про це повідомляє телеканал Прямий.

Нагадаємо, в квітні 2018 року тоді ще опозиційний депутат Нікол Пашинян заявив про початок оксамитової революці. Серж Саргсян пішов у відставку. В березні 2019 року президент Вірменії Армен Саркісян призначив Нікола Пашиняна прем'єром країни.. Наприкінці Вірменія та Азербайджан домовилися про припинення війни - це викликало протести. В січні 2021 року в Міністерстві закордонних справ Вірменії заявили, що конфлікт з Азербайджаном в Нагірному Карабасі увійшов у нову фазу.