27.04.2021, 12:40

На кордоні поблизу Рівненщини повного спокою немає

Нещодавно на стороні Білорусі відбувалися спільні військові навчання «Запад 2021», де приймали участь і російські війська.
Та ось нещодавно росіяни заявили, що відводять свої війська від українських кордонів. Але розслаблятися поки зарано.

«Завдяки конструктивній роботі Президента України, Міністерства закордонних справ і наших міжнародних партнерів, ми дійсно маємо позитивний рух в цьому напрямку. Говорити про повний відвід військ від кордону з України навпроти нашої області – неможливо, адже на території Білорусі діє військовий полігон, де на регулярній основі відбуваються навчання. Ми розуміємо, є ймовірність того, що в цих навчаннях може приймати участь армія країна-агресора. А тому рано говорити про повний спокій. Але при цьому всьому ми контролюємо ситуацію на кордоні з Білоруссю. І хочу запевнити громадян, що ви можете спокійно готуватися до зустрічі Великодня», - сказав на брифінгу перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.


Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що Росія не перекидає своїх військ в Білорусь, хоча в російських військах триває планова бойова підготовка. Про це під час ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" розповів головнокомандувач ЗСУ Сергій Наєв.

Нагадаємо, ще у 2017 році, тодішній перший заступник міністра оборони Іван Руснак під час засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО заявив, що Росія може використати територію Білорусі для вторгнення своїх військ в Україну. І тоді, на його думку, могли використати навчання Запад 2017.