25.10.2021, 11:59

Як не помилитися з розміром одягу, купуючи його в інтернеті

5 порад, як купити онлайн відповідний розмір одягу
Останнім часом набувають все більшої популярності покупки через Інтернет. У сьогоднішній непростий час це особливо актуально, через те, що не треба ходити по громадських місцях. Однак в таких покупках є не лише плюси, але і мінуси. Один з них — це невміння підібрати потрібний розмір. Найчастіше жінка не може визначити «на око», який розмір у даної речі. Виміряти свої параметри з точністю до сантиметра також можуть не всі, інформує Ukr.Media. Щоб не помилитися з розміром, треба прислухатися до деяких порад.

Об'єм грудей в білизні без ущільнювачів

Отримати правильний замір обхвату грудей в білизні з ущільнювачами не вийде. Тому треба надіти бюстгальтер без ущільнювача і тільки потім приступати до вимірів. Сантиметрова стрічка повинна пройти по найбільш опуклому місцю на грудях. Бажано при цьому опустити руки, але тоді повинен бути помічник, який потримає сантиметрову стрічку. Варто врахувати, що груди у жінки в певні дні можуть збільшуватися в обсязі. Тому краще взяти річ відповідно до цієї особливості, ніж потім річ буде лежати в шафі.

Об'єм талії і стегон

Талію і стегна треба вимірювати, трохи розставивши ноги на відстані 15 сантиметрів одна від одної. Тоді виміри будуть найправильнішими. Сантиметр при цьому повинен бути вільним, стягувати його не можна. Визначити лінію талії можна так: треба нахилитися в одну сторону. Місце згину і буде лінією талії. Перевірити правильність мірок можна так. Дихання має бути вільним.

Вимірювання довжини виробу

Щоб правильно визначити, яка довжина виробу, треба стати рівно. Потім сантиметр повинен йти від самої верхівки до підлоги по спині. Стрічку натягувати не можна, вона повинна йти вільно.

Якість матеріалу

Варто врахувати, що багато що залежить від якості тканини. Є тканини, які можуть дати усадку відразу після прання. Навпаки, багато тканин можуть потягнутися. Це варто врахувати перед тим, як замовляти одяг.

Допомога швачки

Фахівці радять звернутися в ательє з пошиття одягу. Професіонал зможе зняти мірки правильно. Тоді можна бути впевненими в тому, що з розміром помилки не буде. Якщо врахувати всі рекомендації, то можна сміливо замовляти речі в Інтернеті. Весь одяг буде підходити за розміром, а значить, на фігурі він виглядатиме відмінно.
Щасливе Рівне