13.04.2022, 11:01

Лайфхаки з аспірином для кімнатних рослин: як правильно застосувати

Як можна використовувати аспірин для кімнатних рослин
Аспірин — ацетилсаліцилова кислота — продається в кожній аптеці за доступною ціною. Мало хто знає, що його можна використовувати не лише за прямим призначенням — у терапевтичних цілях, а як народний засіб для пожвавлення, стимулювання росту та утворення бутонів у кімнатних рослин, інформує Ukr.Media.

Як обробляти ослаблені екземпляри

Дізнатися про необхідність внесення аспіринового підживлення можна за кількома ознаками: уповільнений ріст і розвиток, у рослини довгі й тонкі пагони, відбувається опадання листя.

Ці ознаки говорять про недостатнє харчування рослини, в цьому випадку до лікування потрібно приступати відразу.

Таку маніпуляцію слід робити одноразово і тільки для квітів, які добре сприймають кислий ґрунт.

Для приготування розчину знадобиться рідина в кількості 2-х літрів і 1/4 частина таблетки аспірину.

Таблетку потрібно перемолоти в порошок, так він краще розчиниться в розчині. Готовий засіб треба застосувати для обприскування рослин.

Після одноразової обробки можна помітити перші результати, листя стає насиченого зеленого кольору. Цвітіння активується і воно більш пишне.

Для квітів у вазах

Найчастіше зрізані рослини стоять у воді, щоб вони довше зберігали свій первісний вигляд, потрібно додавати в воду аспірин.

У воді слід розчинити половину таблетки і розмістити в ній квіти. За допомогою такого розчину можна довше зберігати життя улюбленим квітам.

Від грибкових хвороб

Найчастіше домашні квіти можуть заразитися грибковими хворобами, вони можуть з'явитися через неправильний догляд або несприятливих зовнішніх умовах.

При сильному ураженні вилікувати квіти неможливо, тому що ці хвороби важко піддаються лікуванню.

Щоб рослина не загинула, потрібно налаштувати правильний режим поливу. Не повинно бути великого застою рідини на коренях, найкраще виливати воду з піддона.

Нову порцію рідини потрібно наливати, коли підсохне верхній шар в горщику. Вода для поливу повинна бути кімнатної температури.

Також для здоров'я квітів потрібно користуватися своєчасними підживленнями. Така підгодівля буде профілактикою грибкових хвороб.

Процедуру потрібно проводити не рідше 1 разу на сім днів. Для приготування розчину знадобиться половина таблетки і 1,5 літра рідини. Компоненти потрібно перемішати і застосовувати для поливу.