17.04.2022, 11:28

Стало відомо, яким буде цьогорічне ЗНО

Цього року замість традиційного ЗНО випускники складуть мультипредметний тест. Вже відомо, що він буде містити 60 завдань. На виконання яких відведуть буде 90 хвилин.
Завдання ділитимуться на три блоки: з української мови, математики, історії України.
Про це інформують у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

«Завдання оціненюватимуть, відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. За виконання кожної складової ЗНО учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал», - каже директорка центру Лариса Середяк.

Також вона додала, що, зважаючи на ситуацію в державі, Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів реєстрації на ЗНО до 19 квітня. Завдяки цьому можливість брати участь у вступній кампанії матимуть більше людей.

«Планується проведення трьох сесій тесту: основної і додаткової в липні, а також спеціальної у вересні. Такий підхід дозволить усім абітурієнтам вступити до омріяних закладів освіти», - зазначає Лариса Середяк.

Директорка додала, що випускникам минулих років (2019-2021рр) радить теж зареєструватися, оскільки в умови вступу вносяться зміни.

На сьогодні в Рівненській області більше 13,4 тисячі людей пройшли повну процедуру реєстрації для складання вступного тестування. Зазначимо, що однієї реєстраційної картки достатньо для потрапляння до бази даних про потенційних учасників НМТ. Директор центру просить випускників не створювати дублі реєстраційних карток і не надсилати свої документи до регіональних центрів оцінювання якості освіти більше одного разу.

У травні кожен, хто зареєструвався для участі у вступному тестуванні, на своїй інформаційній сторінці обов’язково має підтвердити бажання складати НМТ і повідомити організаторам про те, у якій області буде знаходитися в липні.

Також, випускники, які тимчасово проживають за кордоном, отримали змогу долучитися до складання такого тесту. Так, вони зможуть це зробити у посольствах тих країн, у яких перебувають, або в Україні. Однак директорка наголосила і на тому, що посольства знаходяться у столиці. Відтак, учневі необхідно продумати логістику.

Лариса Середяк також говорить, що про повернення коштів за пробне ЗНО проінформують на інформаційних сторінках учасника до кінця року.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ