08.07.2022, 16:26

По відру картоплі з куща: як такого досягнути

Ми знайшли один цікавий садівницький досвід, який дозволяє вирощувати відро картоплі з куща! Весь секрет у тому, що картоплю потрібно садити за природним землеробством!
Давайте розберемося, як це зробити!
Підготовляємо насіннєвий матеріал.

Восени залишаємо бульби у теплиці на 7-8 днів. Це потрібно для того, щоб вони нагромадили соланін і позеленіли. Після цього відправляємо їх до підпілля до початку березня. Потім ставимо у прохолодне місце, накриваємо чорною плівкою та залишаємо до квітня.

Перед посадкою прогріваємо і обробляємо бульби, у яких добре сформовані зачатки корінців і довжина паростків досягає 5-7 см. За 14 днів до посадки розкладаємо картоплю в ящики з тирсою і поливаємо.

Краще, якщо підготувати посадкове місце з осені.
У міжряддя у вересні сіємо жито. У травні зрізаємо її та розкладаємо в цьому ж місці.

Саджаємо картопля:
На цю підготовлену поверхню розкладаємо насіннєвий матеріал, дотримуючись дистанції. Зверху засипаємо його тією ж землею, в якій він зростав минулого року. Повинен вийти гребінь заввишки 20 см та шириною 40 см.

Таким чином, картопля щорічно опиняється на новому місці у добривому ґрунті! До того ж земля в таких гребенях швидко прогрівається та захищає картоплю від заморозків!

Корисно буде разом з картоплею посадити редьку, білу гірчицю та фацелію. Їх бадилля створить сприятливі умови для картоплі. А коли настане час підгортати картоплю, зрубайте редьку і гірчицю мотузкою і замульчуйте ними гребені.

Вирощуючи картоплю за цією системою, ви зможете отримати ціле відро картоплі з одного куща!
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ