24.09.2022, 16:42

У Рівному вчилися виготовляти вербові гнізда

Звити гніздо - утаємничена церемонія, до якої пташки нікого не допускають... А от створити власне гніздечко, прикрасити його стрічками та цукерками, дати йому ім‘я і презентувати друзям - приємна реальність для діток, які відвідують резиденцію психологічної підтримки.


Резиденція працює у Рівному. Так, днями Ірина Кухар, відома на Рівненщині майстриня народної творчості, поділилася з учасниками секретами лозоплетіння і всі отримали прекрасні результати.На Рівненщині діти зібрали більше 12 тисяч для ЗСУ

Запах трав та гілочок верби, спів «Ой у лузі червона калина», душевні розмови про родину, важливість спільного часу з мамою й татом, чаювання та солодощі - все це присутнє на наших заняттях.Вікторія Єрейська: “Своєю жагою до життя ми підтримуємо наших захисників!”

А ще креативність! Ось як назвали свої вербові гнізда учасники заняття:
«Сонячне яйце на Великдень», «Червона калина», «Там живе соловеко», «Гніздечко миру та спокою», «Зайди за поворот і побачиш всю красу», «Пташка», «Гніздо для Попелюшки», «Цукерня», «Веселка», «Слава Україні», «Спокійна перемога», «Героям слава!»