02.10.2022, 15:06

Як правильно підготувати сад до зими: корисно знати

Що потрібно зробити, щоб правильно підготувати сад до зими? Ми розповімо!

Читайте нижче.
Збираємо врожай у саду та городі, прибираємо його на зберігання та робимо заготівлі на зиму.
Потрібно прибрати різні види капусти, висаджену в серпні зелень, кореневу селеру, цибулю-порей, гарбуз, коренеплоди, виноград та зимові сорти яблук.

Проводимо підзимовий посів.
Садимо озиму цибулю та часник, сіємо буряк, петрушку, кріп, моркву, щавель та пастернак.

Позбавляємося всіх рослинних залишків.
Забираємо з ділянки падалицю, опале листя, скошену траву, бур'яни, овочеве бадилля, а також обрізані гілки та шматки старої деревної кори.

Проводимо профілактичну обробку всього саду від шкідників та хвороб. Використовуємо 3%-ну бордоську рідину.

Очищаємо штамби дорослих дерев від старої кори та лишайників. Білим стовбури дерев розчином свіжогашеного вапна (2-3 кг) і глини (1-2 кг), розведеним у 10 л води.

Перекопуємо ґрунт (на глибину 15-20 см у міжряддях та 10-15 см за проекцією крони чагарників та дерев) та вносимо добрива (комплексні мінеральні, калійні, гній та послід, компост, торф, сидерати, золу).

Проводимо санітарну обрізку багаторічників, ягідних чагарників та плодових дерев. Видаляємо всі слабкі і схрещуються пагони, зламані і сухі гілки, пагони, що жирують, з великим листям і слаборозвиненими нирками.

Проводимо вологозарядний полив, витрачаючи 40-70 л води на 1 кв.м пріствольного кола. Грунт повинен промокнути на 1-1,5 м.

Висаджуємо молоді саджанці та заготовляємо живці для зимової (виноград, яблуня) та весняного щеплення (вишня, зливу, абрикос).