15.10.2022, 18:13

У Рівному проводять безкоштовні тренування для родин в складних обставинах

Підтримка здорового способу життя та виховання саме на таких цінностях молодшого покоління одна з місій рівненського Спортивного простору Праджат.
Тим самим завдяки спільним зусиллям тут знайшли можливість проводити безкоштовні заняття для дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.Так, спортивний простір Праджат спільно з ГО «Рівненська обласна федерація тайського боксу» (МУАЙ ТАЙ) та благодійним фондом Parimatch Foundation ще у 2021-ому році запустили тренування з кікбоксингу для дітей із сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах. Набір проходить в рамках програми «Спортивний наставник»

- Якщо ваша сім’я опинилася в непростій життєвій ситуації, а ваш син чи донька полюбляють кікбоксинг та мріють опанувати цей вид спорту, беріть участь у програмі та приєднуйтеся, - говорить співзасновник Спортивного простору Праджат Олексій Яницький. - Якщо ж ви знаєте родину, яка потребує підтримки у заняттях спортом, поділіться цим дописом з ними!За час дії програми більше сотні дітей пройшли такі тренування. Вік тих, хто займається - від 6 до 16 років.

Важливим є ще той факт, що діти отримують не просто кваліфіковані заняття з тренером, форму та інвентар, а у перспективі зможуть приймати участь в різних змаганнях.Також у Праджаті в період війни запропонували особливі умови для занять дітей-переселенців. Їх тут теж прирівняли до соціальної категорії, і абонемент вони отримали за -50% від вартості.