07.11.2022, 17:15

Завтра - місячне затемнення. Як воно вплине на самопочуття рівнян

У вівторок, 8 листопада, чекаємо на доволі рідкісне явище - повне місячне затемнення. Місяць набуде криваво-червоного відтінку. Таке трапляється, коли Земля проходить між Місяцем та Сонцем і тінь Землі закриває природний супутник.
Пік затемнення за київським часом припадає на 13:02, тобто спостерігати за ним неозброєним оком на території України не вийде. У Європі побачити затемнення зможуть хіба що жителі крайнього північного сходу – на решті континенту затемнення не буде помітно. А всі видимі фази місячного затемнення можна буде спостерігати в більшості регіонів Північної Америки, у Новій Зеландії, на багатьох островах Тихого океану, на східному узбережжі Австралії, переважно Японії, східних регіонах Росії, Південній Кореї, у Східному та Північно-Східному Китаї, на норвезькому архіпелагу Шпіцберген.

У цей період рівняни можуть бути надто емоційними, адже затемнення місяця робить нас надто вразливими та чутливими. Тому в цей період краще дотримуватися таких рекомендацій.

Що не можна робити в період місячного затемнення:

- сваритися;
- починати подорожі чи вирушати у далекі поїздки;
- ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Що потрібно робити в період місячного затемнення:

- ретельно дбати про свою безпеку;
- намагатися уникати негативних емоцій;
- займатися духовними практиками;
- медитувати, розмірковувати про майбутнє;
- берегти здоров'я та більше відпочивати.

Варто згадати й про те, що затемнення 8 листопада також припаде на повний місяць, який називається Місяцем бобра. Наступне повне місячне затемнення, за розрахунками астрономів, має відбутися лише 2025 року.

Читайте також:

Чи варто очікувати підвищення пенсій в наступному році: хто отримає надбавку

Митрополит УПЦ МП з Вінничини отримав підозру від СБУ