26.05.2023, 11:07

Юна киянка виборола для України золото на чемпіонаті Європи з фехтування

15-річна шпажистка Емілі Конрад принесла Україні вже друге золото чемпіонату Європи з фехтування U-23 у Будапешті.
Юна киянка вибила з боротьби перший номер посіву, господарку змагань Язмін Тон (15:7). А два поєдинки з наступних трьох виграла у додаткову хвилину одним уколом. А далі у фіналі вона упевнено здолала старшу на сім років італійку Сару Марію Ковальчик (15:12)!

Фото EFC з t.me/nocukraine

А ще у лютому Емілі Конрад, яка здобула особисте золото і командну бронзу кадетського чемпіонату Європи. Її визнали «Найкращою юною спортсменкою місяця».

Нагадаємо, а переможний лік медалей на цьому змаганні відкрила рапіристка Ольга Сопіт, здобувши золото. Українська збірна з фехтування виборола золото Кубка світу. Шаблістка Ольга Харлан здобула бронзу турніру серії Гран-прі у Сеулі (Республіка Корея). Нагорода стала для неї 27-ю на турнірах серії Гран-прі.