05.06.2023, 08:00

Як приготувати добриво з дріжджів: Прості рецепти для багатого врожаю

Що тільки не колотили господині, щоб підвищити врожайність овочевих культур. Та є способи, які вже не раз показали високий результат і серед них підживлення дріжджами.
Дріжджі ефективні майже для всіх рослин: як для кімнатних, так і для садових квітів, дерев, городини, кущів. Надзвичайно корисне добриво з дріжджів для томатів, перців та огірків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:10 натуральних добрив для квітів у горщику

Декілька популярних серед садівників варіантів приготування добрива з дріжджів:

- Розчин зі свіжих дріжджів - вода та дріжджі беруться у співвідношені 5:1, інгредієнти потрібно змішати в одній ємності. Безпосередньо перед поливанням розчин необхідно додатково розвести в 10 частинах води.

- Розчин із сухих дріжджів - 1 столова ложка сухих дріжджів, 2 столові ложки цукру, 2 г вітаміну С (аскорбінова кислота), 5 літрів води та жменя ґрунту. Все це потрібно змішати у відрі чи іншій ємності та залишити на одну добу. Перед підживленням добриво з дріжджів розбавляють 10 частинами води на 1 частину розчину.

- Добриво з дріжджів і сухої трави - на 70 літрів необхідно засипати одне відро сухої трави, 0,5 кг дріжджів та 0,5 кг сухарів. Суміш можна використовувати 1-2 дні.

- Розчин із сухих дріжджів та цукру - для приготування потрібно 10 літрів води, 10 г сухих дріжджів, 2 столові ложки цукру. Це все перемішати та настоювати 180 хвилин. Перед поливанням рослини потрібно розвести у співвідношені 1 частина добрива на 5 літрів води.

- Заквашування з дріжджів та хліба - на 10-літрову ємність потрібно взяти упакування сухих дріжджів, хлібні скоринки, склянку кислого молока та склянку попела. Перемішують, ємність накривають ганчіркою та залишають в теплі на 7 днів. Бажано раз на день перемішувати заквашування. Після цього можна використовувати для підживлення.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини