Що посіяти у листопаді: корисні поради садівникам
Якщо так, нагадаємо, що сміливо можна посіяти. Якщо ні, саме час спробувати!
Що саме сіяти?
Цибулю висаджуємо на глибину 4-5 см, злегка присипаючи ґрунтом, і мульчуємо торфом. Для зимового посіву краще використовувати гострі сорти із високим вмістом цукру.
Моркву при посіві заглиблюємо на 1-1,5 см і злегка присипаємо землею. Для підзимового посіву вибираємо холодостійкі сорти, які стійкі до цвітіння.
Кріп саджаємо в лунки на глибину 2 см. Після - засипаємо їх сухою землею і мульчуємо.
Петрушку висіємо густіше, ніж при весняному посіві, загортаючи насіння на 2 см. Після посіву обов'язково мульчуємо ґрунт.
Пастернак потрібно сіяти відразу на постійне місце, оскільки культура не любить пересаджувати. Насіння зашпаровуємо не більше ніж на 1-2 см.
Салат висівати на глибину до 1,5 см, використовуючи на 30% більше насіння, ніж навесні. Після посіву ущільнюємо та мульчуємо ґрунт.
Редиску сіють у борозенки на глибину 4 см. Для підзимового посіву вибирайте скоростиглі сорти, які мають стійкість до стрілкування.
Шавлію найчастіше садять на присадибні ділянки, загортаючи насіння на 2-3 см. Після присипають посадки ґрунтом і мульчують.
Лаванду при сівбі заглиблюємо на 5-7 мм і обов'язково мульчуємо добротним шаром соломи чи сіна.
Календулу можна сіяти й у квітниках, і в пристовбурних колах дерев, і навіть у міжряддях у суниці, щоб відлякати шкідливих комах.
Гороскоп на 15 грудня: використовуйте час для роздумів
Неділя – ідеальний час, щоб сповільнитися, зазирнути всередину себе та забезпечити гармонію у своєму житті. У цей день зірки спрямовують свою енергію на баланс – як у стосунках, так і в повсякденній діяльності. Для багатьох із нас це буде час для роздумів і планування, а також момент, щоб дозволити собі відпочити та насолодитися.
переглядів: 101
Ароматний різдвяний штолен: секрети ідеальної випічки від відомого кулінара
Штолен – це традиційний німецький різдвяний хліб, який став популярним у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні. Він відомий своїм багатим, насиченим смаком та ароматом.
переглядів: 491
Для чого собаки штовхаються носом
Експерти стверджують, що підштовхування носом є одним зі способів, яким собаки намагаються передати свої потреби чи емоції людині. Оскільки чотирилапі не можуть спілкуватися з нами так, як між собою, вони використовують цей жест для привернення уваги.
переглядів: 340
Українські культурні цінності на Рівненщині берегтиме ЮНЕСКО
Україна продовжує захищати не лише власну державність, але й власну культуру.
переглядів: 420